اکنون وقت جمع‌بندی است

یکی از مهم‌ترین بازه‌های مطالعاتی دانش‌آموزان کنکوری فاصله‌ی بین آخر شهریور و اوایل مهر است که دوره‌ی انتقالی محسوب می‌شود.

اکنون وقت جمع‌بندی است

یکی از مهم‌ترین بازه‌های مطالعاتی دانش‌آموزان کنکوری فاصله‌ی بین آخر شهریور و اوایل مهر است که دوره‌ی انتقالی محسوب می‌شود. در این دوران معمولاً دانش‌آموزان دچار سردرگمی و بی‌برنامگی می­شوند. برنامه‌ی راهبردی در این بازه، جمع‌بندی تابستان را برای دانش‌آموزان در نظر دارد. همواره داوطلبانی هستند که در آزمون‌ها غیبت دارند یا نتوانستند مطالعه‌ی خوبی در تابستان داشته باشند. این دانش‌آموزان معمولاً تصمیم می‌گیرند از برنامه خارج شوند و برنامه‌ی ابتکاری خود را اجرا می‌کنند و این طور استدلال می­کنند که از اول مهر با برنامه پیش خواهند رفت.

شما باید در این دوران بدون توجه به این‌که در تابستان خوب بوده‌اید یا خیر تابستان را جمع‌بندی کنید. باید به عملکردتان در تابستان نمره دهید و در جلسات پنج‌نفره، دستاوردهای‌تان را ارائه دهید. بدون دوران انتقالی و بدون جمع‌بندی این کار برای شما مقدور نخواهد بود. خودتان را به برنامه‌ی راهبردی سنجاق کنید. از کارنامه‌ی آزمون‌های قبل برای پیدا کردن خلأ‌های مطالعه‌تان و از دفترچه‌ی سؤال‌ها برای حل تمرین بیش‌تر و نمونه‌سؤال استفاده کنید.

بی‌شک با اجرای برنامه‌ی مشخص و داشتن هدف‌گذاری پروژه‌ی تابستان را با بیش‌ترین بازده و بهترین نتیجه به پایان می­رسانید.

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب