انگیزه و موفقیت

اگر هدف داشته باشید، انگیزه متعاقباً خواهد آمد. منتظر این نباشید تا کسی بیاید و به شما انگیره دهد، بلکه باید خودتان اقدام کنید.

انگیزه و موفقیت

موفقیت یک پدیده‌ی تصادفی نیست و به شانس و تقدیر آدم‌ها هیچ ارتباطی ندارد. اگر به دنبال فرد و عاملی بیرونی برای انگیزه هستید، نشان می‌دهد که شما هنوز خودتان را نشناخته‌اید و هدفتان را از زندگی مشخص نکرده‌اید.

اگر هدف داشته باشید، انگیزه متعاقباً خواهد آمد. منتظر این نباشید تا کسی بیاید و به شما انگیره دهد، بلکه باید خودتان اقدام کنید.

هدف چیست و منظور ما از مشخص کردن هدف چیست؟

همه‌ی ما یک بار به این سرزمین خاکی پا می‌گذاریم و یک بار زندگی می‌کنیم. باید سعی کنیم به نحو احسن از فرصت‌های زندگی‌مان استفاده کنیم و شاد زندگی کنیم. زمانی یک فرد می‌تواند شاد و آرام  باشد که در کنار بقیه‌ی دارایی‌هایش حس مفید بودن داشته باشد. هر کس خواسته‌ی متفاوتی از زندگی دارد. یکی می‌خواهد پزشک موفق شود، کس دیگر دوست دارد بهترین معلم دنیا شود یا پرستار یا...؛ اما این حس، یعنی حس مفید بودن بین همه مشترک است.

این‌جاست که اولین قدم را برمی‌داری و تصمیم می‌گیری که چه راهی را انتخاب کنی. برای رسیدن به مقصد باید در کنار هدف شروع به تلاش کنی و باید فقط و فقط هدف را ببینی و برایش بجنگی و از هر کس و هر چیزی که شما را از آن دور می‌کند و به شما انرژی منفی می‌دهد به‌شدت پرهیز کنی.

انسان‌ها درکل دو دسته هستند: یک دسته قدرت و شجاعت ترک ساحل برای تغییر و رسیدن به موفقیت را دارند و دسته‌ی دیگر قدرت و شجاعت ندارند و تا ابد در ساحل می‌مانند و تماشاگر موفقیت دسته‌ی اول هستند.

بیایید از همین الان تصمیم به ترک ساحل ساکن بگیریم و به دنبال پیروزی و هدفمان باشیم.

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب