شخصی‌سازی برنامه‌ی راهبردی

روش شخصی‌سازی برنامه‌ی راهبردی نیازمند شناخت ویژگی‌ها و توانایی‌های فردی مانند سوابق یک مدیر موفق است و ابزار آن، دفتر برنامه‌ریزی است.

شخصی‌سازی برنامه‌ی راهبردی

 از جمله قسمت‌های مهمی که در برنامه‌ی راهبردی مشخص شده و می‌توان گفت که اصل برنامه‌ی راهبردی است مشخص کردن بودجه‌بندی هر درس و مبحث برای آزمون بعد است. این برنامه برای همه‌ی دانش‌آموزان، یکسان و کلی در نظر گرفته شده است؛ اما این برنامه باید طبق خصوصیات و ویژگی‌های هر دانش‌آموز شخصی‌سازی شود. برای مثال بیست صفحه از یک درس برای آزمون دو هفته‌ی بعد در نظر گرفته شده است. اکنون این بستگی به خود دانش‌آموز دارد که این قسمت مشخص‌شده از درس را در چه روزی و در چه بازه‌ای از روز و در چه بازه‌ی زمانی مطالعه خواهد کرد. بی‌شک این موضوع برای هر دانش‌آموزی متفاوت و منحصربه‌فرد است. این نشانگر لزوم شخصی‌سازی برنامه‌ی راهبردی بر اساس ویژگی‌های فردی است.

روش شخصی‌سازی برنامه‌ی راهبردی نیازمند شناخت ویژگی‌ها و توانایی‌های فردی مانند سوابق یک مدیر موفق است و ابزار آن، دفتر برنامه‌ریزی‌ است. برای این‌که بدانید و تخمین بزنید که قسمت مشخص‌شده از یک درس را در چه مدتی و در چه بازه‌ای از زمان مطالعه‌ی دوهفتگی خود می‌توانید مطالعه کنید باید به شناخت از خود برسید. دفتر برنامه‌ریزی این شناخت را بر اساس تجربیات گذشته‌ی خودتان (ساعات مطالعه‌ی گذشته‌) به شما خواهد داد.

آیینه چون نقش تو بنمود راست            خود شکن، آیینه شکستن خطاست

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب