کارگاه رایحه درمانی با گیاهان دارویی برگزار می‌شود

کارگاه رایحه درمانی با گیاهان دارویی به همت گروه پژوهشی گیاهان دارویی با همکاری معاونت آموزشی جهاددانشگاهی خراسان جنوبی برگزار می‌شود.

کارگاه رایحه درمانی با گیاهان دارویی برگزار می‌شود

سکینه کهنسال در گفت وگو با ایسنا، اظهار کرد: گروه پژوهشی گیاهان دارویی جهاددانشگاهی استان با توجه به نیازسنجی از کارآموزان دوره‌های مختلف و احساس نیاز در راستای برگزاری کارگاه رایحه درمانی با گیاهان دارویی اقدام کرده است.

وی افزود: با توجه به اینکه افراد بسیاری با مصرف گیاهان دارویی مشکل داشته و نمی‌توانند به راحتی گیاهان دارویی را مصرف کنند، برای توصیه به این افراد این دوره برگزار می‌شود.

عضو گروه پژوهشی گیاهان دارویی جهاددانشگاهی خراسان جنوبی تصریح کرد: زندگی امروزه سرشار از استرس و دغدغه‌های بسیاری بوده و انرژی زیادی را از فرد می‌کاهد که در این موارد می‌توان با استفاده از رایحه درمانی به مداوای این مشکل پرداخت.

کهنسال تاکید کرد: کارگاه رایحه درمانی از دوره‌هایی است که با کمترین هزینه و امکانات و فقط با داشتن تعدادی گیاه دارویی و یا اسانس آنها می‌توانیم آن را در منزل یا محل کار و هر زمانی پیاده‌سازی کرد.

وی یادآور شد: این دوره از 27 تا 31 شهریور ماه در جهاددانشگاهی خراسان جنوبی برگزار خواهد شد و علاقمندان می‌توانند نسبت به شرکت در این دوره اقدام کنند.

عضو گروه پژوهشی گیاهان دارویی جهاددانشگاهی خراسان جنوبی خاطرنشان کرد: متقاضیان این دوره برای ثبت نام می‌توانند به خیابان پاسداران، میدان قدس، جهاددانشگاهی مراجعه یا با شماره تلفن 32221020 تماس حاصل کنند.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب