اجرای «طرح استقبال از مهر» در آستانه بازگشایی مدارس

به گزارش جام جم آنلاین مجتبی یزدانی با اعلام مطلب فوق گفت:طرح استقبال از مهر از 23 شهریورماه آغاز و تا 11مهرماه ادامه خواهد یافت. این طرح توسط سازمان‌ها و ....

به گزارش جام جم آنلاین مجتبی یزدانی با اعلام مطلب فوق گفت:طرح استقبال از مهر از 23 شهریورماه آغاز و تا 11مهرماه ادامه خواهد یافت. این طرح توسط سازمان ها و شرکت های زیرمجموعه این معاونت و نیز مناطق 22گانه شهر تهران با بیش از 63 آیتم اجرا خواهد شد.

مهندس یزدانی در ادامه افزود: این طرح در راستای تدابیر شهردار تهران و با هدف ارتقاء سطح خدمات و امکانات مورد نیاز فضاهای آموزشی شهر تهران، تقویت مشارکت مجموعه شهرداری با مراکز آموزشی در سطح شهر، مشارکت پذیری دانش آموزان در مباحث شهری، زیباسازی، ایمنی معابر، بازپیرایی فضای سبز و بهسازی و زیباسازی محیط های داخلی و پیرامون مراکز آموزشی آغاز شده است و اکنون این طرح در شهرداری تهران با جدیت هر چه تمام تر دنبال می شود.

وی با بیان این که اداره کل امور خدمات شهری و بازرسی شهرداری تهران بعنوان دستگاه ناظر برعملکرد مناطق و سازمانهای تابعه حوزه معاونت خدمات شهری و محیط زیست می باشد، اظهار کرد:در این طرح سازمان بوستانها و فضای سبز، مدیریت پسماند، زیباسازی، آتش نشانی، شرکت های ساماندهی صنایع و مشاغل شهر، شهربان و حریم بان، شهروند و ستاد محیط زیست و توسعه پایدار و نیز مناطق 22گانه مشارکت و همکاری دارند.

معاون خدمات شهری شهرداری تهران در ادامه اقدامات زیرمجموعه این معاونت و نیز مناطق 22گانه شهر تهران را برشمرد و گفت: به همین مناسبت سازمان بوستانها و فضای سبز شهر تهران به تامین گل شاخه بریده و گلدان به مناطق؛ جهت توزیع در مراکز آموزشی می پردازد. همچنین ترمیم و مرمت فضای سبز پیرامون و داخل محوطه مراکز آموزشی،هرس درختان و کاشت نهال، درختچه و گل و گیاه در باغچه های داخل محوطه مراکز آموزشی، نصب و ترمیم تجهیزات ورزشی ،نصب نیمکت و سطل زباله و... از جمله اقدامات این سازمان می باشد که توسط مناطق اجرایی می گردد.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

در بین قبولی هایم کدام رشته را انتخاب کنم ؟
تغییر رشته دادن در یک دانشگاه چه ضوابطی دارد؟

باسخ به سوالات شما در زمینه تکمیل ظرفیت ، انتخاب نوع دانشگاه (سراسری ، آزاد ، پردیس ، غیرانتفاعی ) ، انتقالی و مهمان ، رزرو دانشگاه ، کارنامه سبز و ....

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون کد
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب