اجرای «طرح استقبال از مهر» در آستانه بازگشایی مدارس

به گزارش جام جم آنلاین مجتبی یزدانی با اعلام مطلب فوق گفت:طرح استقبال از مهر از 23 شهریورماه آغاز و تا 11مهرماه ادامه خواهد یافت. این طرح توسط سازمان‌ها و ....

اجرای «طرح استقبال از مهر» در آستانه بازگشایی مدارس

به گزارش جام جم آنلاین مجتبی یزدانی با اعلام مطلب فوق گفت:طرح استقبال از مهر از 23 شهریورماه آغاز و تا 11مهرماه ادامه خواهد یافت. این طرح توسط سازمان ها و شرکت های زیرمجموعه این معاونت و نیز مناطق 22گانه شهر تهران با بیش از 63 آیتم اجرا خواهد شد.

مهندس یزدانی در ادامه افزود: این طرح در راستای تدابیر شهردار تهران و با هدف ارتقاء سطح خدمات و امکانات مورد نیاز فضاهای آموزشی شهر تهران، تقویت مشارکت مجموعه شهرداری با مراکز آموزشی در سطح شهر، مشارکت پذیری دانش آموزان در مباحث شهری، زیباسازی، ایمنی معابر، بازپیرایی فضای سبز و بهسازی و زیباسازی محیط های داخلی و پیرامون مراکز آموزشی آغاز شده است و اکنون این طرح در شهرداری تهران با جدیت هر چه تمام تر دنبال می شود.

وی با بیان این که اداره کل امور خدمات شهری و بازرسی شهرداری تهران بعنوان دستگاه ناظر برعملکرد مناطق و سازمانهای تابعه حوزه معاونت خدمات شهری و محیط زیست می باشد، اظهار کرد:در این طرح سازمان بوستانها و فضای سبز، مدیریت پسماند، زیباسازی، آتش نشانی، شرکت های ساماندهی صنایع و مشاغل شهر، شهربان و حریم بان، شهروند و ستاد محیط زیست و توسعه پایدار و نیز مناطق 22گانه مشارکت و همکاری دارند.

معاون خدمات شهری شهرداری تهران در ادامه اقدامات زیرمجموعه این معاونت و نیز مناطق 22گانه شهر تهران را برشمرد و گفت: به همین مناسبت سازمان بوستانها و فضای سبز شهر تهران به تامین گل شاخه بریده و گلدان به مناطق؛ جهت توزیع در مراکز آموزشی می پردازد. همچنین ترمیم و مرمت فضای سبز پیرامون و داخل محوطه مراکز آموزشی،هرس درختان و کاشت نهال، درختچه و گل و گیاه در باغچه های داخل محوطه مراکز آموزشی، نصب و ترمیم تجهیزات ورزشی ،نصب نیمکت و سطل زباله و... از جمله اقدامات این سازمان می باشد که توسط مناطق اجرایی می گردد.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب