مدارس ابتدایی تحت پوشش طرح «تدبیر» قرار می‌گیرند

مدیرکل آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش گفت: امسال تمام مدارس ابتدایی به جز ۵ درصد مدارس طرح تعالی، تحت پوشش طرح تدبیر قرار می‌گیرند.

مدارس ابتدایی تحت پوشش طرح «تدبیر» قرار می‌گیرند

مدیرکل آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش گفت: امسال تمام مدارس ابتدایی به جز ۵ درصد مدارس طرح تعالی، تحت پوشش طرح تدبیر قرار می گیرند.

صادق صادق پور در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به اجرای طرح تدبیر در مدارس کشور گفت: طرح تدبیر از سال گذشته آغاز شد و ۲۶ هزار مدرسه تحت پوشش قرار گرفت.

وی افزود: طرح تدبیر بهبود فرایندهای مدیریتی را دنبال می کند و از استقبال خوبی نیز در میان مدیران برخوردار شد.

مدیرکل آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش تصریح کرد: امسال تمام مدارس ابتدایی به جز ۵ درصد مدارس طرح تعالی، تحت پوشش طرح تدبیر قرار می گیرند.

وی بیان کرد: برنامه تدبیر به دنبال تحلیل وضع موجود، تعیین اولویت ها و تدوین برنامه عمل و اجرا و تببین آن در کل ارکان مدرسه است و هر مدیر باید یک برنامه عملیاتی داشته باشد.

وی توضیح داد: در طرح تدبیر تاکید بر خودارزیابی است، مدیر مدرسه در شهریور خود را ارزیابی می کند که در چه جایگاهی قرار دارد و برنامه خود را برای بهبود وضعیت و جایگاهش اجرا می کند.

صادق پور تصریح کرد: همچنین مدیر مدرسه در طول سال نیز ارزیابی فرایندها را انجام می دهد و در پایان سال نیز ارزیابی دارد و رشد خود را با خود مقایسه می کند.

مدیرکل آموزش ابتدایی یادآور شد: برای بهبود آموزشگاهی یک نرم افزار نیز تهیه شده است و قابلیت کمک به مدیر مدرسه را دارد، جاهایی که مدیر مدرسه امتیاز کم دارد، کمک می کند که برای به دست آوردن امتیاز چه فعالیت هایی انجام دهد.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب