طراحی مجسمه با قلم 3 بعدی

طراحی با قلم‌های 3Doodler بسیار محبوب و مورد توجه است. در حال حاضر این نوع طراحی پیشرفت کرده و می‌توان با آن طرح‌های چوبی، مسی و برنز را ساخت.

طراحی‌ با قلم‌های 3Doodler بسیار محبوب و مورد توجه است. در حال حاضر این نوع طراحی پیشرفت کرده و می‌توان با آن طرح‌های چوبی، مسی و برنز را ساخت.

به گزارش ایسنا و به نقل از اینهبیتت،  3Doodler Pro مانند چاپگرهای سه‌بعدی عمل کرده و مانند چسب تفنگی مواد مذاب را به شکل‌های مورد نظر کاربر تولید می‌کند، البته داخل این قلم‌ها فن خنک‌کننده وجود دارد.
اولین قلم از این نوع در سال 2013 در سایت منبع یابی کیک‌استارتر برای جمع آوری منابع مالی ارائه شد.
نوع جدید این ابزار قلمی بلندتر بوده و به راحتی می‌‍‌توان طرح‌هایی با جنس نایلون، پلی‌کربنات و ‌ ترکیبی چوب، برنز و مس را با آن ایجاد کرد.

طراحی مجسمه با قلم 3 بعدیطرح‌های تولید شده قابلیت پوشش سنگ‌ریزه و یا جلا نیز دارند. از دیگر ویژگی‌های این قلم کنترل سرعت، دما و فن در هنگام طراحی است. صفحه نمایش LCD آن نیز دما و دیگر موارد مورد نیاز کنترلی در زمان طراحی را به کاربر نشان می‌دهد.
وسایل همراه این دستگاه شامل باتری قابل حمل و درپوش آن نیز است. همچنین این قلم دارای پوشش با الیاف کربنی و براق است.
قیمت این قلم سه بعدی 249 دلار است.

طراحی مجسمه با قلم 3 بعدی

طراحی مجسمه با قلم 3 بعدی

طراحی مجسمه با قلم 3 بعدی

طراحی مجسمه با قلم 3 بعدی


پشتیبانی و مشاوره انتخاب رشته کنکور 96
در رشته دلخواهتان با چه رتبه ای قبول می شوید ؟
پاسخ به سوالاتی درباره انتخاب رشته دانشگاه آزاد، ظرفیت مازاد ، شهریه ها ، پذیرش صرفا با سوابق تحصیلی دانشگاه آزاد ، نحوه چیدمان رشته ها ، رشته های بدون کنکور و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب