برگزاری 90 دوره آموزشی برای 1700 نفر در دانشگاه علامه

مسئول مرکز آموزش فرهنگی دانشگاه علامه از برگزاری 90 دوره آموزشی برای 1700 نفر توسط معاونت فرهنگی این دانشگاه در طول تابستان خبر داد و گفت:مراسم اختتامیه طرح کارگاه‌های تابستان دانشگاه علامه، شنبه 27 ش

برگزاری 90 دوره آموزشی برای 1700 نفر در دانشگاه علامه

مسئول مرکز آموزش فرهنگی دانشگاه علامه از برگزاری 90 دوره آموزشی برای 1700 نفر توسط معاونت فرهنگی این دانشگاه در طول تابستان خبر داد و گفت:مراسم اختتامیه طرح کارگاه‌های تابستان دانشگاه علامه، شنبه 27 شهریورماه برگزار می شود.

اسماعیل سنجری در گفت‌وگو با ایسنا، با بیان اینکه مرکز آموزش معاونت فرهنگی دانشگاه علامه درطول تابستان بیش از 90 دوره آموزشی در قالب کارگاه‌ و همایش برگزار کرد، افزود: به طورمیانگین هرماه 30 عنوان دوره آموزشی برگزار شد. تعداد شرکت کنندگان دوره تابستان جمعا 1700 نفر بود که از این تعداد 900 نفر از دانشجویان دانشگاه علامه طباطبائی و 800 نفر دانشجویان سایر دانشگاه‌ها و متقاضیان آزاد بودند.

وی ادامه داد: حدود دو سال از  آغاز فعالیت مرکز آموزش معاونت فرهنگی دانشگاه علامه می‌گذرد و چندین دوره مهارتی در زمینه‌های مختلف از جمله سبک زندگی، هویت ایرانی اسلامی و هنر برای دانشجویان و متقاضیان آزاد به اجرا در آمده است.

مسئول مرکز آموزش فرهنگی دانشگاه علامه طباطبایی در ادامه با اشاره به برگزاری مراسم اختتامیه طرح کارگاه‌های تابستان این دانشگاه در روز شنبه،27 شهریورماه اظهار کرد: مراسم اختتامیه با حضور مسئولین وزارت علوم، دانشگاه علامه و قوه قضائیه و دانشجویان به منظور ارائه نتایج و دستاوردهای مرکز آموزش، اهداء گواهی پایان دوره به شرکت کنندگان و تجلیل از استادان منتخب برگزار می‌شود.

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب
حرکت نوسانی ( قسمت دوم ) از فیزیک چهارم تجربی
  برای شرکت در کلاس کلیک کنید( چهارم تجربي)
دبیر : حسین ناصحی