۹ هزار دانش‌آموز کهگیلویه و بویراحمدی نیازمند کمک خیران هستند

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) کهگیلویه و بویراحمد گفت: همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید ۹هزار دانش آموز تحت حمایت این نهاد انقلابی نیازمند کمک خیرین هستند.

۹ هزار دانش‌آموز کهگیلویه و بویراحمدی نیازمند کمک خیران هستند

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) کهگیلویه و بویراحمد گفت: همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید ۹هزار دانش آموز تحت حمایت این نهاد انقلابی نیازمند کمک خیرین هستند.

به گزارش خبرنگار آموزش و پرورش پانا، فرید محبی در نشست هماهنگی برگزاری جشن عاطفه‌ها در کهگیلویه و بویراحمد اظهار داشت: جشن عاطفه‌ها در دو مرحله در 24 شهریورماه و دهم مهرماه در این استان برگزار می‌شود.

 

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه جشن عاطفه‌ها حس انسان دوستی را تقویت می‌کند افزود: جشن عاطفه‌ها، جشن دینی و ملی کشور بوده که با هدف حمایت از دانش آموزان بی بضاعت و نیازمند در آستانه آغاز سال تحصیلی هرسال برگزار می‌شود.

وی یکی از اهداف برگزاری جشن عاطفه ها را ایجاد حس نیکوکاری و نوع دوستی در دانش آموزان عنوان کرد و گفت: برگزاری جشن عاطفه‌ها سبب می‎شود که دانش آموزان بتوانند به صورت عملی، کمک به هم نوع خود را آموزش ببینند و با شرکت در این چنین جشن‎‎هایی به کار خیر و خیرخواهی تشویق شوند.

محبی با اشاره به اینکه مراسم جشنواره عاطفه‎ها با مشارکت سازمان صدا و سیما، آموزش و پرورش، بسیج مستضعفین و مراکز نیکوکاری با محوریت مساجد برگزار می‎شود، ابراز کرد: جشن عاطفه‎ها امسال همزمان با سراسر کشور در 24 شهریورماه در پایگاه‎های مرکزی کمیته امداد و مرحله دوم آن در دهم مهرماه در تمامی مدارس استان برگزار می‌شود.

وی با اشاره به اینکه کمک‎های دانش آموزان مدارس برای دانش آموزان بی بضاعت جمع آوری می‎شود عنوان کرد: نزدیک به 9 هزار دانش آموز تحت حمایت کمیته امداد استان چشم انتظار مساعدت مردم خیر و نیکوکار هم استانی در مراسم جشن عاطفه‎ها هستند.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: مردم خیر و نیکوکار هم استانی سال گذشته مبلغ 13 میلیارد ریال در جشن عاطفه‌ها به دانش آموزان نیازمند این نهاد کمک کردند که این مبلغ نسبت به سال سال 93، 9درصد رشد داشت.

محبی ادامه داد: مردم نیکوکار استان می توانند با شماره گیری #1*8877* با تلفن همراه، با وارد کردن مبلغ و کد استان یا شهرستان در این امر خداپسندانه مشارکت کنند و همچنین شماره حساب 0102229056009 نزد بانک صادرات شعبه جمهوری آماده جمع آوری کمک‌های مردمی است.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب