دانش آموزان سمپاد با کتاب‌های تکمیلی درس می‌خوانند

مدیر مرکز استعدادهای درخشان و دانش پژوهان جوان کشور گفت: محتوای تکمیلی دروس سمپاد با توجه به جایگاهی که امروز در آن قرار داریم ضرورت تدریس در این مدارس را می‌طلبد

دانش آموزان سمپاد با کتاب‌های تکمیلی درس می‌خوانند

مدیر مرکز استعدادهای درخشان و دانش پژوهان جوان کشور گفت: محتوای تکمیلی دروس سمپاد با توجه به جایگاهی که امروز در آن قرار داریم ضرورت تدریس در این مدارس را می طلبد و دانش آموزان سمپاد امسال با کتاب های تکمیلی ویژه این مدارس درس می خوانند.

به گزارش خبرنگار آموزش و پرورش پانا، سیده طاهره آقامیری اظهار کرد: به موازت تغییر و تحول در نظام آموزشی توجه به برنامه درسی برای همه درس های دانش آموزان سمپاد با رعایت فصل انعطاف برای دانش آموزان دارای استعدادهای خاص بر اساس دستور وزیر تنظیم شده است.

وی افزود: رویکرد آینده این است که دانش آموزان سمپاد تمام محتوای درسی موردنیاز خود را در یک کتاب داشته باشند و رسیدن به این جایگاه نیازمند همکاری دبیران این مدارس است.

آقامیری با اشاره به اینکه کتب دروس تکمیلی دانش آموزان سمپاد با با اخذ مجوز از سازمان پژوهش و برنامه ریزی تدوین شده است گفت: محتوای تکمیلی با توجه به جایگاهی که امروز در آن قرار داریم ضرورت این را می طلبد که در مدارس تدریس و در آینده کتاب های ویژه مدارس سمپاد تهیه شود.

 

فرناز طالبی
پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب