اعطای وام به ایده‌های برتر ICT و معرفی به سرمایه‌گذار

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات خوزستان از برنامه این نهاد برای حمایت از ایده‌های برتر در حوزه ICT با ارائه تسهیلات، تجهیز فضای کار و معرفی به سرمایه‌گذاران خبر داد.

اعطای وام به ایده‌های برتر ICT و معرفی به سرمایه‌گذار

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات خوزستان از برنامه این نهاد برای حمایت از ایده‌های برتر در حوزه ICT با ارائه تسهیلات، تجهیز فضای کار و معرفی به سرمایه‌گذاران خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایسنا، علی صالح‌نساج در افتتاحیه اولین رویداد ملی فرآفرین ICT که امروز پنج‌شنبه، 25 شهریورماه در آمفی‌تئاتر دانشکده مهندسی دانشگاه شهید چمران اهواز برگزار شد، با بیان این‌که افراد توانمند و شاخصی در استان شناسایی شده‌اند که می‌توانند در این حوزه نقش‌آفرین باشند، اظهار کرد: رویداد فرآفرین با پشتوانه‌ی بسیار خوبی از سازمان‌ها و نهادهای مختلف برگزار می‌شود و پیش‌رویدادهای خوبی نیز برای آن اجرا شده است.

وی با بیان این‌که افراد برتر در این رویداد برای دریافت تسهیلات و حمایت‌های بیشتر به نهادهای مختلف معرفی شوند، خاطرنشان کرد: همچنین برخی از شرکت‌ها برای سرمایه‌گذاری بر ایده‌ها و محصولات دانش‌بنیان و حمایت از رویداد اعلام آمادگی کرده‌اند.

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات خوزستان افزود: اگر فضایی نیز در اختیار قرار گیرد سرمایه‌گذاران این آمادگی را دارند که آن فضا را در جهت ایجاد اشتغال و کارآفرینی تجهیز کنند؛ افراد متخصص اغلب صاحب ایده هستند اما نمی‌دانند که سرمایه‌ی اولیه را چگونه تأمین کنند که در این خصوص نیز حمایت می‌شوند و به صاحبان ایده وام اعطا می‌شود.

وی با اشاره به فراخوانی که در 2 ماه گذشته برای برنامه‌نویسی موبایل اعلام شد، گفت: خوزستان اولین استان در کشور ازنظر تعداد ایده‌های ارائه‌شده و تأیید طرح بود به‌طوری‌که از مجموع 76 طرح تأییدشده از سوی وزارت 16 طرح مربوط به خوزستان بوده است.

صالح‌نساج تصریح کرد: در واقع بیش از 70 درصد طرح‌های استان مورد تأیید وزارت قرار گرفت که نشان می‌دهد خوزستان این ظرفیت را دارد که در این بخش‌ها وارد شود و خود را باور کند. بخشی از کار را ما انجام می دهیم، صاحبان ایده هم باید تلاش کنند و از رویدادها و فرصت‌ها حداکثر بهره را ببرند.

فرناز طالبی
پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب