آغاز جشنواره دختران روستایی˝ماهتو˝ مازندران در بهشهر

جشنواره دختران روستایی˝ماهتو˝ مازندران به میزبانی بهشهر در روستای آسیابسر این شهرستان درحال برگزاری است.

آغاز جشنواره دختران روستایی˝ماهتو˝ مازندران در بهشهر

جشنواره دختران روستایی˝ماهتو˝ مازندران به میزبانی بهشهر در روستای آسیابسر این شهرستان درحال برگزاری است.

به گزارش پانا-مازندران، سید خالق سجادی در حاشیه برگزاری این جشنواره اظهار داشت: نمایشگاه دستاوردهای دختران روستایی، از ساعت ۹ صبح امروز آغاز شده و تا ۱۹ عصر ادامه خواهد داشت در کنار اینکه از ساعت ۱۰ الی ۱۲ نیز همایشی با حضور استاندار مازندران، مسئولین استانی و شهرستانی و نماینده ای از کشور برگزار می شود.

فرماندار بهشهر گفت: زنان روستایی همواره نمادی از استقامت،سرزندگی و تلاش و بردباری هستند و توانمند سازی زنان روستایی با آگاهی بخشی به اقتصاد روستا کمک می کند.

وی افزایش خودباوری دختران روستایی به خدمات آموزشی و فرهنگی، آموزش مهارت های زندگی با هدف تعمیق باورها و رفتارهای دینی، ارتقای سطح آگاهی و توانمندی دختران روستایی در مقابل معضلات و مشکلات پیش رو و همسو کردن فعالیت های خانه و اجتماع در جهت آموزش مهارت های زندگی و تقویت اعتماد به نفس و خودباوری و پیشگیری از افسردگی دختران روستایی را از اهداف اجرایی طرح توانمندسازی دختران روستایی قلمداد کرد.

گفتنی است در این جشنواره از ۲۰ دختر روستایی مازندران بنا به توانمندی هایشان در حوزه های فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی، ورزشی و ... تجلیل خواهد شد.

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب