شروع لیگ اروپا با پذیرایی فاینورد

فصل جدید رقابت‌های لیگ اروپا با برگزاری چند دیدار از پنجشنبه شب در قاره سبز شروع خواهد شد.

فصل جدید رقابت‌های لیگ اروپا با برگزاری چند دیدار از پنجشنبه شب در قاره سبز شروع خواهد شد.

به گزارش ایسنا، از پنجشنبه شب فصل جدید رقابت‌های لیگ اروپا با برگزاری چند دیدار شروع می‌شود که در یکی از دیدارهای مهم منچستریونایتد با فاینورد دیدار خواهد کرد. شیاطین سرخ بعد از ناکامی در داربی منچستر، باید در خانه فاینورد به میدان برود. این دیدار تقابل روبین فان پرسی مهاجم فاینورد با هم تیمی‌های سابق او بوده است.

منچستریونایتد برای اولین بار است که از ابتدا در لیگ اروپا بازی می‌کند و سهمیه این لیگ را کسب می‌کند. آنها با هدایت فان خال در آستانه کسب لیگ قهرمانان بودند ولی در نهایت با اختلاف ناچیز جایگاه چهارم را به منچسترسیتی واگذار کرد تا از ابتدا در لیگ اروپا بازی کند.

فصل گذشته یونایتد در لیگ اروپا برابر لیورپول حذف شد و از این لیگ کنار رفت. فصل گذشته منچستریونایتد در دور برگشت مرحله یک هشتم نهایی لیگ اروپا برابر لیورپول در خانه به تساوی یک بر یک رسید تا با توجه به شکست در دیدار رفت از دور رقابت‌ها کنار برود. به این ترتیب ناکامی‌های یونایتدها در فصل قبل تکمیل شد.

همچنین آلکمار با علیرضا جهانبخش بازیکن ایرانی باید برابر داندالک ایرلند به میدان برود که به احتمال زیاد مهاجم ایرانی از ابتدا در ترکیب تیمش به میدان خواهد رفت.

رم ایتالیا نیز بعد از شکست برابر پورتو در پلی اف لیگ قهرمانان اروپا باید در اولین دیدار مرحله گروهی لیگ اروپا برابر ویکتوریا پلژن دیدار کند. همچنین اینتر دیگر تیم ایتالیایی نیز با هاپوئل دیدار خواهد کرد.

منبع :

پشتیبانی و مشاوره انتخاب رشته کنکور 96
در رشته دلخواهتان با چه رتبه ای قبول می شوید ؟
پاسخ به سوالاتی درباره انتخاب رشته دانشگاه آزاد، ظرفیت مازاد ، شهریه ها ، پذیرش صرفا با سوابق تحصیلی دانشگاه آزاد ، نحوه چیدمان رشته ها ، رشته های بدون کنکور و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب