دوربین‌های دوگانه، فناوری رو به پیشرفت

تاکنون اسمارت‌فون‌های زیادی را با دوربین دوگانه دیده‌ایم. همانطوری که می‌دانید، هر شرکت رویکرد خاصی را به این زمینه داشته است.

دوربین‌های دوگانه، فناوری رو به پیشرفت

تاکنون اسمارت‌فون های زیادی را با دوربین دوگانه دیده‌ایم. همانطوری که می‌دانید، هر شرکت رویکرد خاصی را به این زمینه داشته است. در آخر رویکرد اپل هم به نسبت دیگر شرکت‌ها کاملا متفاوت بوده است. الجی به سراغ استفاده از دوربینی با زاویه بیشتر رفته و هوآوی برای ثبت دقیق‌تر تصاویر از نظر رنگ و بالانس نوری اما با خبر شدیم که پلتفرمی کامل از کوالکام منتشر خواهد شد تا بتوانید توسعه این فناوری را در میان دیگر شرکت ها بیشتر کند. در ادامه همراه ما باشید.

سیستم و پلتفرمی که در مورد آن صحبت می‌کنیم، Clear Sight نام دارد و یکی از الزامات آن، استفاده از پردازنده اسنپدراگون 820 یا 821 است. اما هدف اصلی ایجاد این پلتفرم چیست؟ در این برنامه ریزی انجام شده هر شرکت می‌تواند با وارد کردن دوربین دوم به دستگاه و استفاده از پلتفرم Clear Sight تصاویری به مرتب شفاف‌تر و با جزییات بیشتر داشته باشند. البته اکوسیستم در ظر گرفته شده شباهت زیادی به فناوری دارد که هوآوی در p9 استفاده کرده است.

هوآوی پی ۹ ، آنر ۸ و الجی وی ۲۰ در کنار اپل ایفون ۷ پلاس اسمارت‌فون‌هایی هستند که در مدت اخیر از دو دوربین استفاده کرده‌اند. انتظار داریم بر اساس شایعات منتشر شده گلکسی اس ۸ اسمارت فون بعدی سامسونگ با دو دوربین باشد. در هر صورت می‌توان گفت این پلتفرم معرفی شده توسط کوالکام قدم بسیار بزرگی در گسترش دو دوربین به شمار می‌آید.

دوربین‌های دوگانه، فناوری رو به پیشرفت


پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب