تصاویری شگفت انگیز از دنیای زیبا

تنها چیزی که آدمی از تماشا کردن و دیدن آن هیچ گاه خسته نخواهد شد زیبایی هاست. تامل و فوکوس روی جزئیات حاضر در این تصاویر که از سرتاسر دنیای زیبایمان گرد آوری شده است..

تصاویری شگفت انگیز از دنیای زیبا

تنها چیزی که آدمی از تماشا کردن و دیدن آن هیچ گاه خسته نخواهد شد زیبایی هاست. تامل و فوکوس روی جزئیات حاضر در این تصاویر که از سرتاسر دنیای زیبایمان گرد آوری شده است، بار دیگر ذکر «فتبارک الله احسن الخالقین» را بر زبانتان می آورد.

برترین ها: تنها چیزی که آدمی از تماشا کردن و دیدن آن هیچ گاه خسته نخواهد شد، زیبایی هاست. تامل و فوکوس روی جزئیات حاضر در این تصاویر که از سرتاسر دنیای زیبایمان گرد آوری شده است، بار دیگر ذکر «فتبارک الله احسن الخالقین» را بر زبانتان می آورد.


در این سری مطالب سعی کرده ایم کلکسیونی دیدنی از تصاویر زیبا و چشم نواز از سرتاسر دنیا، با ذکر محل ثبت عکس برایتان گرد آوری کنیم. شاید این تلاش ما قدم کوچکی باشد تا لحظاتی چشمانتان از دیدن پلیدی ها و ناملایماتِ روزمرگی هایمان دور شود و با دیدن صحنه هایی زیبا از این دنیای زیبا، روانی آسوده و استراحت روح را برای شما عزیزان در پی داشته باشد.

 تصویری زیبا از شهر ازمیر (İzmir) در ترکیه. ازمیر از لحاظ بزرگی سومین شهر بزرگ ترکیه بعد از استانبول و آنکارا است و دارای موقعیت ممتاز بعنوان شهری تجاری، صنعتی و بندری است. 

 تصاویری شگفت انگیز از دنیای زیبا
 نمایی هوایی از چشمه ی بزرگ (Grand Prismatic Spring)، بزرگترین چشمه ی آب گرم آمریکا. حلقه‌های رنگی آن به دلیل وجود باکتری‌های مختلف است که خود را با محیط اطراف وفق داده‌اند.


تصاویری شگفت انگیز از دنیای زیبا

 عکسی فوق العاده از بیابان سفید در برزیل. در دریاچه های این بیابان بی گیاه و علف، ماهی هم یافت می شود، تخم های این ماهی ها توسط پرندگان دریایی آورده شده است.


تصاویری شگفت انگیز از دنیای زیبا

 چشم اندازی از یک روستای زیبا در چین.

تصاویری شگفت انگیز از دنیای زیبا نمایی دیدنی از یخچال های تاسمان (Tasman Glacier)، در جزیره جنوبی نیوزیلند. این ها طولانی ترین یخچال های طبیعی نیوزیلند هستند.


تصاویری شگفت انگیز از دنیای زیبا

 طبیعت زیبای آبشار گلایمور (Glymur) در ایسلند.


تصاویری شگفت انگیز از دنیای زیبا

 چشم اندازی رویایی از کوههای سان خوان (San Juan Mountains) در کوه های راکی در جنوب غربی ایالت کلرادو  واقع در جنوب غربی امریکا.


تصاویری شگفت انگیز از دنیای زیبا

 عکسی دیدنی از صخره های معلقِ متورا (meteora) در یونان.

تصاویری شگفت انگیز از دنیای زیبا طبیعت خیره کننده ی شهرستان مرزی Sa Pa در استان لائو کای (Lào Cai Province) در شمال غرب ویتنام.


تصاویری شگفت انگیز از دنیای زیبا


منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب