پژوهشگران خدمات آزمایشگاهی را آسان‌تر درخواست و دریافت می‌کنند

مدیر شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری گفت

پژوهشگران خدمات آزمایشگاهی را آسان‌تر درخواست و دریافت می‌کنند

مدیر شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری گفت: با راه‌اندازی سامانه ثبت خدمت آزمایشگاهی در کارتابل مشتریان شبکه، پژوهشگران می‌توانند خدمات آزمایشگاهی درخواستی خود را آسان‌تر ثبت و پیگیری کرده و از وضعیت فرایند تکمیل درخواست خود آگاه شوند.

به گزارش ایسنا، رضا اسدی فرد با اشاره به تسهیل فرایند دریافت خدمات آزمایشگاهی با ایجاد سامانه درخواست ثبت خدمت توسط پژوهشگران، اظهار کرد: با اضافه شدن این سامانه به کارتابل مشتری در شبکه آزمایشگاهی، اعضای باشگاه مشتریان می‌توانند خدمات آزمایشگاهی درخواستی خود را انتخاب کنند که درخواست مورد نظر به کارتابل آزمایشگاه برای بررسی و تکمیل فرایند ثبت خدمت ارسال می‌شود.

وی افزود: بعد از ثبت نهایی خدمت توسط مرکز آزمایشگاهی، پیامک و ایمیل اطلاع‌رسانی ثبت خدمت از سوی شبکه برای مشتری ارسال می‌شود.

اسدی فرد، امکاناتی همچون امکان انتقال به فرد دیگر، مشاهده فهرست اعتبارات منتقل شده، فهرست اعتبارات و خدمات دریافت‌شده را از دیگر مزایای این سامانه برشمرد و افزود: با استفاده از امکانات فراهم شده،  اعضای هیأت علمی که دارای اعتبار طرح تخفیف ویژه اعضای هیأت علمی 15 دانشگاه برتر کشور هستند، می‌توانند بخشی از اعتبار خود را برای دریافت خدمات آزمایشگاهی به دانشجویان منتقل کنند.

بهره‌مندی اعضای هیأت علمی دانشگاه‌ها از طرح تخفیف ویژه

مدیر شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی معاونت علمی با اشاره به رشد اعضای هیأت علمی تحت پوشش طرح تخفیف ویژه گفت: تا کنون بالغ بر 470 درخواست از سوی اعضای هیأت علمی دانشگاه‌ها برای بهره‌مندی از خدمات طرح تخفیف ویژه ثبت شده است که تاکنون 94 عضو هیأت علمی از اعتبار در نظر گرفته شده برای این امر استفاده کرده‌اند.

اسدی فرد همچنین به طرح‌های دیگر تخفیف‌های اعتباری این شبکه آزمایشگاهی برای بهره‌مندی اقشار گوناگون فعال در عرصه علمی و فناوری اشاره کرد و گفت: علاوه بر بهره‌مندی 109 فعال شرکت‌های‌ دانش‌بنیان از تخفیف 50 درصدی تا سقف 20 میلیون ریال، 2هزار و ششصد عضو باشگاه مشتریان شبکه از تخفیف 15درصدی تا سقف 2 میلیون ریال و 287 عضو بنیاد ملی نخبگان از تخفیف 60 درصدی تا سقف 15میلیون ریال استفاده کرده‌اند.

وی خاطرنشان کرد: همچنین 47 منتخب پسادکتری تا سقف 50 میلیون ریال، 47 سرآمد علمی ایران تا سقف 200 میلیون ریال و 55 منتخب تا سقف 150 میلیون ریال و نیز بیش از یک‌هزار فرد معرفی شده از سوی ستادهای توسعه فناوری‌های راهبردی، از تسهیلات رایگان استفاده از خدمات آزمایشگاهی بهره‌مند شده‌اند.

منبع :

فرناز طالبی
پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب