کدام پاسخ را می‌پسندید؟ یک سؤال، 3 پاسخ- 24 شهریور 95

بیش‌تر اوقات دیدن و خواندن پرسش‌های دیگران، خود، از مطالعه‌ی چندین صفحه‌ی متن اثرگذارتر است...

کدام پاسخ را می‌پسندید؟ یک سؤال، 3 پاسخ- 24 شهریور 95
یک سؤال، 3 پاسخ
بیش‌تر اوقات دیدن و خواندن پرسش‌های دیگران، خود، از مطالعه‌ی چندین صفحه‌ی‌ متن اثرگذارتر است. آدم را به فکر فرو می‌برد، ذهن را می‌پروراند، زبان را به گردش درمی‌آورد و قلم را به حرکت وامی‌دارد! این صفحه متعلق به همه‌ی دانش‌آموزان و مشاوران است؛ همه‌‌ی کسانی که دوست دارند بپرسند و همه‌ی کسانی که جواب‌های‌شان راهی است برای عمیق‌تر شدن و درک بیش‌تر مسئله. برای همین، چه دانش‌آموز باشید چه مشاور و پشتیبان، در این‌جا، هم می‌توانید بپرسید هم می‌توانید یاد بگیرید.

چرا کانون به این میزان قابل توجه می‌تواند در پیش‌بینی برترهای کنکور موفق و درست عمل کند؟
پاسخ 1- در طی سالیان گذشته کانون همواره مورد اعتماد دانش‌آموزان برتر بوده است. به طور مثال در کنکور امسال 10 نفر اول رشته‌ی تجربی و 10 نفر اول رشته‌ی ریاضی همه عضو کانون بوده‌اند. با توجه به حضور اکثر دانش‌آموزان برتر در آزمون‌ها و نتایج کسب‌شده، پیش‌بینی نفرات برتر کنکور کار پیچیده و دشواری نیست. معمولاً کسانی که در آزمون‌های کانون رتبه‌های برتر می‌آورند در کنکور هم مشابه نتایج کانون را کسب می‌کنند.
محمد تره‌باری
پاسخ 2- عواملی مانند «برنامه‌ی شخصی مطالعه‌ی رتبه‌های برتر تا نتایج سالیانه، مشابهت سؤالات با کنکور، تکرارپذیری روند موفقیت رتبه‌های برتر در هر سال، برنامه‌ی راهبردی جامع با در نظر گرفتن همه‌ی شرایط مطالعاتی در همه‌ی بازه‌های ترازی» باعث می‌شود تا شبیه‌سازی‌های خود دانش‌آموزان و تحلیل کارشناسان کانونی در بالاترین سطح دقت قرار گیرد.
حسام زینی
پاسخ 3- هر کس آزمون‌های برنامه‌ای را جدی می‌‌گیرد و بدون وقفه برنامه‌ها را اجرا می‌کند به این واقع‌بینی خواهد رسید که جایگاهش کجاست. عنصر تعیین‌کننده برای این شناخت، استاندارد بودن روش و ساختن و شبیه‌سازی کردن روز کنکور در آزمون‌های متعدد کانون است. پیش‌بینی وقتی دقیق‌ می‌شود که شما اشراف کامل به موضوع داشته باشید. کانون با برنامه‌ریزی دقیق و هدف‌گذاری‌های مشخص برای دانش‌آموزان و برگزاری 25 مرحله آزمون و رصد کردن رفتارهای آموزشی برترها در این آزمون‌ها می‌تواند با ابزارهایی که در دست دارد، عملکرد برترها را در کنکور سراسری پیش‌بینی کند.
فرناز طالبی
پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب