عرضه 14 محصول دانش‌بنیان ایرانی در نمایشگاه تسالونیکی یونان

چهارده محصول دانش‌بنیان ایرانی با حمایت پارک فناوری پردیس معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، در نمایشگاه تسالونیکی یونان (TIF) عرضه شدند.

عرضه 14 محصول دانش‌بنیان ایرانی در نمایشگاه تسالونیکی یونان

چهارده محصول دانش‌بنیان ایرانی با حمایت پارک فناوری پردیس معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، در نمایشگاه تسالونیکی یونان (TIF) عرضه شدند.

به گزارش ایسنا، چهارده محصول دانش‌بنیان ایرانی از جمله مانیتور علائم حیاتی شرکت الکترونیک برتر، داروهای شرکت نانوحیات دارو، تجهیزات پزشکی شرکت آیسان طب و محصولات شرکت فن‌آموز و غیره در نمایشگاه تسالونیکی یونان (TIF) عرضه شده‌اند.

در هشتاد و یکمین دوره از این نمایشگاه سه شرکت دانش‌بنیان نیز در محل غرفه پارک فناوری پردیس معاونت علمی حضور دارند که دو شرکت کانساران بینالود و پویش دارو عضو پارک فناوری پردیس هستند.

غرفه جمهوری اسلامی ایران در این نمایشگاه 110 مترمربع است که 40 مترمربع آن در قالب جزیره مستقل در اختیار پارک فناوری پردیس معاونت علمی قرار گرفته است. این رویداد که کشور روسیه به عنوان شریک اصلی آن معرفی شده است، فرصتی مناسب را برای توسعه تعاملات تجاری مبتنی بر فناوری ایجاد خواهد کرد.

این همکاری طی تفاهم‌نامه‌ای که به واسطه حضور هیات یونانی در نمایشگاه اینوتکس 2016 صورت گرفت، ایجاد شده است. در پی حضور هیات یونانی در پنجمین نمایشگاه بین‌المللی نوآوری و فناوری (اینوتکس)، تفاهم‌نامه‌ای به منظور تسهیل حضور شرکت‌های دانش‌بنیان در نمایشگاه یونان منعقد شد.

بر اساس این توافق‌نامه، تبادل غرفه در نمایشگاه‌هایی که در ایران و یونان به طور متقابل برگزار می‌شود و ارائه تخفیف برای این غرفه‌ها در نظر گرفته شد. همچنین از شرکت‌های ایرانی دعوت به عمل آمد تا در نمایشگاه عمومی یونان در شهر تسالونیکی حضور پیدا کنند.

نمایشگاه تسالونیکی معتبرترین نمایشگاه یونان و حوزه بالکان است که با قدمتی 90 ساله از سال 1926 در شهر تسالونیکی (شهر نمایشگاهی یونان) برگزار می‌شود.

این نمایشگاه از 20 شهریورماه (10 سپتامبر 2016) در فضایی بیش از 27 هزار متر مربع آغاز به کار کرده و تا 28 شهریور ماه امسال (18 سپتامبر) ادامه دارد.

منبع :

فرناز طالبی
پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب