پیروزی پرگل تیم جوانان بر قزاقستان

شاگردان پیروانی درآخرین دیدار خود در تورنمنت چین مقابل قزاقستان به پیروزی رسیدند.

پیروزی پرگل تیم جوانان بر قزاقستان

شاگردان پیروانی درآخرین دیدار خود در تورنمنت چین مقابل قزاقستان به پیروزی رسیدند.

به گزارش ایسنا به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، تیم ملی جوانان در سومین و آخرین بازی  خود در تورنمنت چهار جانبه چین با نتیجه ۵ بر یک از سد تیم قزاقستان گذشت و با ۲ برد و یک باخت، ۹ گل زده و ۵ گل خورده به کار خود پایان داد.

در این تورنمنت تیم ملی جوانان ابتدا در حضور ۷ هزار تماشاگر چینی و در یک هوای بارانی تیم میزبان را در استادیوم شهر کیوجینگ با نتیجه ۴-۲ شکست داد.

تیم ملی جوانان در دومین دیدار خود به مصاف مکزیک رفت و در روزی که خوب بازی کرد و موقعیت گل هم داشت با دو گل مغلوب تجربه بهتر حریف شد.

رضا کرملاچعب در بازی با قزاقستان هت‌تریک کرد که یکی از این گل‌ها از روی نقطه پنالتی بود. دیگر گل‌های ایران توسط رضا شکاری از روی نقطه پنالتی و نیما مختاری به ثمر رسید.

بعد از بازی ایران و قزاقستان، تیم‌های مکزیک و چین به مصاف هم رفتند که پیش از این بازی مکزیک ۶ امتیاز و چین ۳ امتیاز داشت. ایران در بازی امروز علاوه بر  ۵ گل موقعیت‌های زیادی برای گلزنی داشت.

تورنمنت بین المللی زیر ۱۹ سال چین در استادیوم شهر کیوجینگ و با اسپانسری فورد برگزار شد.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب