ژاپن هم حریف بسکتبال ایران نشد

تیم ملی بسکتبال ایران در چهارمین دیدارش از رقابت‌های فیبا آسیا چلنج برابر ژاپن به میدان رفت و در دیداری دشوار به برتری رسید.

ژاپن هم حریف بسکتبال ایران نشد

تیم ملی بسکتبال ایران در چهارمین دیدارش از رقابت های فیبا آسیا چلنج برابر ژاپن به میدان رفت و در دیداری دشوار به برتری رسید.

به گزارش ایسنا، تیم ملی بسکتبال ایران در ادامه رقابت‌هایش ازمسابقات فیبا آسیا چلنج به مصاف ژاپن رفت و با نتیجه ٦٨ بر ٥٧ به برتری رسید.


تیم ملی ایران در کوارتر اول این دیدار بازی را بهتر شروع کرد اما ژاپن خیلی زود توانست به بازی برگردد و اختلاف را کاهش دهد. دو تیم رقابت نزدیکی داشتند و ژاپنی‌ها از اشتباه‌های بسکتبالیست‌های ایران به بهترین شکل استفاده می‌کردند و اجازه نمی‌دادند شاگردان باوئرمان برنامه‌هایشان را انجام دهند. با این حال در دقایق پایانی تیم ملی ایران بهتر کار کرد و در نهایت نیز توانست در این کوارتر با نتیجه ١٧ بر ١٣ به برتری برسد.


در کوارتر دوم هم ایران تیم برتر میدان بود و با استفاده از قدرت زیر سبد امتیاز آوری می‌کرد. شاگردان باوئرمان اشتباه‌هایی در دفاع داشتند اما بازهم تیم برتر میدان بودند و در نهایت کوارتر دوم را نیز ٢٠ بر ١٣ به سود خود تمام کردند.


با آغاز نیمه دوم ژاپن شروع بهتری داشت و اختلاف را به چهار رساند. پنج دقیقه از کوارتر سوم گذشته بود و ایران ٤٢ بر ٣٨ پیش بود. وقت استراحت باوئرمان برای شاگردانش نتیجه داشت و ایران دوباره به بازی برگشت و اختلاف امتیازی را بیشتر کرد اما ژاپنی ها بازهم اختلاف را کاهش دادند و در کوارتر سوم نیز کوارتر سوم    ٢٠ بر ١٦ به برتری رسید.


اتفاق و خبر بد برای تیم ملی در پایان این کوارتر مصدومیت ارسلان کاظمی بود؛ او بعد از بلاک شاتی زیبا از ناحیه زانو مصدوم شد و به رختکن رفت.


در آغاز کوارتر چهارم ایران ٥٣ بر ٤٦ از مهمانش پیش بود و حامد حدادی همان ابتدا دو امتیاز دیگر بدست آورد. ملی‌پوشان ایران عملکرد خوبی در ایر کوارتر داشتند اما ژاپن همدست از رقابت برنداشت و تا توانست میزبانش را تحت فشار قرار داد اما درنهایت ملی پوشان ایران تا پایان دیدار برتری شان را حفظ کردند و با نتیجه  ٦٨ بر ٥٧ به برتری رسیدند.
تیم ملی بسکتبال ایران فردا برای صدرنشینی در مرحله دوم ساعت ١٨ به مصاف کره‌جنوبی می‌رود.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب