اشکان دژاگه فعلا در العربی ماندنی شد

باشگاه العربی به بحران مالی خورده است و به نظر می‌رسد که توان پرداخت رقم فسخ قرارداد دژآگه را ندارد.

باشگاه العربی به بحران مالی خورده است و به نظر می‌رسد که توان پرداخت رقم فسخ قرارداد دژآگه را ندارد.

به گزارش ایسنا و به نقل از الوطن، درحالی که سرمربی جدید العربی تاکید کرده بود که به اشکان دژاگه نیازی ندارد و یک بازیکن فلسطینی-اروگوئه‌ای را جایگزین او کرده، به نظر می رسد که بازیکن ایرانی العربی در فصل جدید هم در این تیم به میدان خواهد رفت.

دژاگه یک سال دیگر با العربی قرارداد دارد، اما این باشگاه قطری پیش از این تاکید کرده بود که به دنبال تسویه حساب با بازیکن ایرانی خود است و دیگر نیازی به او ندارد اما بحران مالی در این باشگاه باعث شده تا آنها فعلا با دژاگه ادامه همکاری بدهند.

روزنامه الشرق قطر اعلام  کرد که فعلا باشگاه العربی توان پرداخت رقم فسخ قرارداد دژاگه را ندارد و این بازیکن ایرانی در دیدار نخست العربی در فصل جدید لیگ ستارگان قطر به میدان خواهد رفت. این روزنامه قطری نوشت: "قرار بود خیمنز جایگزین دژاگه شود، اما باشگاه العربی به بحران مالی خورده و چه بسا از دژاگه در دیدار نخست خود استفاده کند البته همه چیز بستگی به آمادگی این بازیکن ایرانی دارد".

دژاگه با وجود آنکه سرمربی العربی او را نمی خواهد اما در دو فصلی که برای این تیم قطری به میدان رفته از بهترین بازیکنان تیمش بوده است. رسانه‌های قطری پیش از این نوشتند که این بازیکن از چند باشگاه ایرانی پیشنهاد دارد و چه بسا به لیگ ایران برگردد.

منبع :

پشتیبانی و مشاوره انتخاب رشته کنکور 96
در رشته دلخواهتان با چه رتبه ای قبول می شوید ؟
پاسخ به سوالاتی درباره انتخاب رشته دانشگاه آزاد، ظرفیت مازاد ، شهریه ها ، پذیرش صرفا با سوابق تحصیلی دانشگاه آزاد ، نحوه چیدمان رشته ها ، رشته های بدون کنکور و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب