سرویس دانش آموزان استثنایی تهران رایگان شد

رئیس اداره استثنایی شهر تهران از رایگان شدن سرویس ایاب و ذهاب دانش آموزان استثنایی شهر تهران خبر داد و گفت: 80 میلیارد ریال اعتبار برای این موضوع در نظر گرفته شده است.

سرویس دانش آموزان استثنایی تهران رایگان شد

رئیس اداره استثنایی شهر تهران از رایگان شدن سرویس ایاب و ذهاب دانش آموزان استثنایی شهر تهران خبر داد و گفت: 80 میلیارد ریال اعتبار برای این موضوع در نظر گرفته شده است.

وجیه الله پرویزی در گفت و گو با خبرنگار آموزش و پرورش پانا، در خصوص سرویس ایاب و ذهاب دانش آموزان استثنایی شهر تهران، اظهار کرد: امسال سرویس ایاب و ذهاب دانش آموزان استثنایی شهر تهران از درب منزل تا مدرسه و بالعکس رایگان است.

 

وی ادامه داد: این موضوع با مساعدت شورای شهر و مصوبه ای که تصویب شده صورت گرفته است و 80 میلیارد ریال توسط تاکسیرانی اختصاص پیدا کرده تا دانش آموزان استثنایی شهر تهران و شهرری ساماندهی و خدمات ایاب و ذهاب به آن ها ارائه شود.     رئیس اداره استثنایی شهر تهران اشاره کرد: این موضوع باعث ارتقا پیدا کردن سطح خدمات آموزش و پرورش و توان بخشی است که با هماهنگی های انجام شده از طریق سامانه جانبازان و معلولان تهران بیش از 30 دستگاه ون و اتوبوس مجهز به رمپ و بالابر برای فعالیت های اردویی مدارس استثنایی شهر تهران اختصاص پیدا کرده است.     پرویزی با بیان اینکه فعالیت های اردویی این دانش آموزان رایگان است، از ارائه تغذیه رایگان به دانش آموزان استثنایی شهر تهران خبر داد و افزود: با اعتبارات جذب شده از اول مهر امسال 2 یا 3 روز بیسکویت با کیکی غنی شده برای همه مقاطع در نظر گرفته شده است.     وی گفت: در راستای ارتقای فعالیت توان بخشی در شهر تهران استخر شهید صیاد شیرازی فعال و  در تابستان نیز خدمات رایگان ارائه کرده است. از اول مهر امسال نیز از ساعت 9 تا 12 خدمات رایگان آب درمانی، سونا و جکوزی برای تمام مقاطع از آمادگی تا دوره متوسطه درنظر گرفته شده است.

منبع :

فرناز طالبی
پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب