پرواز بادبادک‌های کودکان قوچانی بر فراز آسمان شهر

جشنواره پرواز بادبادک‌ها به مناسبت عید قربان در پارک نشاط قوچان برگزار شد.

پرواز بادبادک‌های کودکان قوچانی بر فراز آسمان شهر

جشنواره پرواز بادبادک ها به مناسبت عید قربان در پارک نشاط قوچان برگزار شد.

به گزارش خبرنگار پانا از خراسان رضوی در این جشنواره که با حضور مردم و جمعی از مسئولین شهرستان برگزار شد، سروش پور آزاد  رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان قوچان در مصاحبه با پانا از فعالیت هایی که در دوران ریاستش تاکنون انجام داده سخن گفت و افزود: در این بیست روز با کمک مردم ورزش دوست شهرستان قوچان هئیت ورزش های همگانی را راه اندازی کرده ایم  که  جشنواره پرواز بادبادک ها یکی از فعالیت های این هئیت می باشد.
پور آزاد از میزبانی مسابقات کشوری خبر داد و تصریح کرد: در مهر ماه امسال شهرستان قوچان میزبان مسابقات قهرمانی بیسبال کشور و هم چنین مسابقات وزنه برداری نیمه شرقی کشور خواهد شد.
رئیس اداره ورزش و جوانان سطح فعالیت ها و همکاری مردم قوچان را عالی دانست و خاطر نشان کرد:  جوانان قوچانی افتخارات زیادی در زمینه  ورزش کسب کرده اند اما متاسفانه آن طور که انتظار می رود اطلاع رسانی نشده است و هم چنین به نقش مهم خبرنگاران در اطلاع رسانی به مردم اشاره کرد.
شایان به ذکر است درپایان این مراسم مردم شهرستان قوچان با تلسکوپ به رصد ماه پرداختند.  

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب