نوروز 96

تأکید بر نقش اولیا در جشن نخبگان 95 - 1

جشن نخبگان کنکور 1395 در حالی برگزار شد که بر نقش اولیا تأکیدی ویژه داشت. در این میان در حاشیه‌ی جشن نخبگان تعدادی از مدعوین در این باره به اظهار نظر پرداختند که در ادامه می‌خوانید.جشن نخبگان کنکور 1395 در حالی برگزار شد که بر نقش اولیا تأکیدی ویژه داشت. در این میان در حاشیه‌ی جشن نخبگان تعدادی از مدعوین در این باره به اظهار نظر پرداختند که در ادامه می‌خوانید.


محمد کتابدار، مسئول نمایندگی کانون در شهر ساوه:

به گفته‌ی آقای قلم‌چی در مراسم امروز اولیا در هر شغلی که باشند کشاورز و کارگر ساده یا پزشک و استاد دانشگاه هر کدام باید استراتژی مشخصی برای همراهی و کمک به فرزندانشان داشته باشند تا بتوانند به موفقیت دست پیدا کنند. بیش‌ترین نقش در موفقیت نتیجه‌ی تلاش دانش‌آموز و اولیای اوست. اگر خانواده حمایت‌های لازم را انجام دهند، بستر رشد فرزندانشان فراهم می‌شود.

همه‌ی دانش‌آموزان نخبه‌ی کشور دو روز در کانون فرهنگی آموزش (قلم‌چی) دور هم جمع شده و با هم آشنا می‌شوند و تجربیاتشان را با هم به اشتراک می‌گذارند. این موضوع می‌تواند به دانش‌آموزانی که می‌خواهند به موفقیت برسند کمک کند و به آن‌ها انگیزه و الگو بدهد. وجود این نخبگان نشان می‌دهد هر کس با تلاش و کوشش می‌تواند به موفقیت برسد. بسیاری از این دانش‌آموزان از روستاهای دورافتاده هستند اما موفقیت‌های چشمگیر داشته‌اند. همه‌ی دانش‌آموزان می‌توانند موفق باشند.

تأکید بر نقش اولیا در جشن نخبگان 95 - 1


حد از دیفرانسیل
  برای شرکت در کلاس کلیک کنید( چهارم ریاضی)
دبیر : احسان کریمی