انتخاب داوران ایرانی برای قضاوت در مسابقات جهانی هندبال

مجید کلاهدوزان و علیرضا موسویان در رقابتهای هندبال قهرمانی جهان قضاوت می‌کنند.

انتخاب داوران ایرانی برای قضاوت در مسابقات جهانی هندبال

مجید کلاهدوزان و علیرضا موسویان در رقابتهای هندبال قهرمانی جهان قضاوت می‌کنند.

به گزارش ایسنا، کوبل داوران هندبال ایران، مجید کلاهدوزان و علیرضا موسویان از بین 16 کوبل منتخب جهان برای قضاوت در مسابقات قهرمانی جهان 2017 مردان در فرانسه انتخاب شدند.

رئیس کمیته داوران هندبال آسیا و عضو کمیته داوران فدراسیون بین المللی هندبال در گفت‌وگو با ایسنا، در مورد قضاوت داوران ایرانی در مسابقات هندبال قهرمانی جهان در فرانسه اظهار کرد : این انتخاب افتخاری دیگر برای داوران برجسته هندبال ایران است که به دنبال قضاوت‌های شایسته در مسابقات اخیر جهانی و به خصوص المپیک ریو، رخ داده است. با این دعوت اعتبار و افتخار جدیدی برای کوبل داوری کشورمان به جامعه هندبال ایران تعلق گرفته و این امر نشانه اعتماد فدراسیون بین المللی و آسیائی هندبال به کوبل داوری ایران است.


به گزارش ایسنا، مسابقات قهرمانی هندبال 2017 جهان با حضور 24 تیم برتر جهان در 4 گروه از 22 دی ماه تا 10 بهمن امسال در 9 شهر فرانسه برگزار می‌شود.

در سه شهر قرار است که مسابقات در استادیوم‌های مدرن و سقف دار فوتبال برگزار شود که برای هر بازی تا 40 هزار نفر تماشاگر پیش بینی شده که برای اولین بار در تاریخ برگزاری مسابقات قهرمانی جهان خواهد بود. زمین فوتبال این استادیومها بصورت متحرک است که با زمین هندبال و سیستم حرارتی مناسب برای برگزاری مسابقات جهانی هندبال آماده خواهند شد.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب