5 ماموریت رونالدو تا توپ طلای چهارم

کریستیانو رونالدو به گواه بسیاری، توپ طلای چهارم را در مشت خود دارد اما خودش شنبه شب گفت که هنوز صحبت در مورد توپ طلا زود است.

5 ماموریت رونالدو تا توپ طلای چهارم

به گزارش "ورزش سه"، با قهرمانی در چمپیونزلیگ همراه رئال و نیز فتح یورو 2016 با تیم ملی پرتغال، حالا رونالدو نزدیک تر از همیشه به توپ طلای چهارمش است و از این حیث یک بار دیگر فاصله با مسی را کاهش خواهد داد.

او از لحاظ فردی نیز رکوردهای فوق العاده ای در فصل گذشته به جای گذاشت اما هنوز تا روز اهدای توپ طلا، زمان زیادی باقیمانده و رونالدو 5 ماموریت مهم در پیش دارد تا شبهات در مورد برنده شدنش را از بین ببرد.

5 ماموریت رونالدو تا توپ طلای چهارم

در لالیگا رئال مادرید تا پایان سال دو بازی خارج از خانه مهم در پیش دارد. اولی 20 نوامبر برابر اتلتیکو مادرید است و دومی نیز 4 دسامبر مقابل بارسلونا. دو بازی بسیار حساس که رونالدو باید نشان دهد همچنان امید اول رئالی ها برای گلزنی در چنین دیدارهایی است.

 

8 دسامبر رئال راهی ژاپن خواهد شد تا در جام جهانی باشگاه ها شرکت کند. حریف فینال این تیم به احتمال فراوان ناسیونال کلمبیا خواهد بود. رونالدو که دو سال پیش در این تورنمنت موفق ظاهر نشد، این فرصت را دارد تا جبران مافات کند.

5 ماموریت رونالدو تا توپ طلای چهارم

مرحله گروهی لیگ قهرمانان و جدال با تیم هایی چون دورتموند و اسپورتینگ لیسبون هم آزمونی جدید برای رونالدو هستند. او تنها 6 گل برای رسیدن به رکورد تاریخی یکصد گل زده در لیگ قهرمانان فاصله دارد.

 

رونالدو بازی های ملی را نیز تا ژانویه 2017 در پیش دارد. بازی با تیم هایی چون آندورا، جزایر فارو و لتونی که او قادر خواهد بود آمار گلزنی اش برای پرتغال را افزایش دهد.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب