اعلام نتایج آزمون دستیاری 95

رییس مرکز سنجش و آموزش پزشکی اظهار کرد: مصاحبه آزمون‌های بورد تخصصی و فوق تخصصی در حال انجام است و نتایج آزمون دستیاری آخر این هفته اعلام می‌شود.

اعلام نتایج آزمون دستیاری 95

رییس مرکز سنجش و آموزش پزشکی اظهار کرد: مصاحبه آزمون های بورد تخصصی و فوق تخصصی در حال انجام است و نتایج آزمون دستیاری آخر این هفته اعلام می شود.

محمدحسین پورکاظمی رییس مرکز سنجش و آموزش پزشکی در گفت و گو با خبرنگار حوزه بهداشت و درمان گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان؛ گفت: باتوجه به تراکم کاری این روزها، نتایج آزمون دستیاری پزشکی تا آخر این هفته اعلام می شود. 

وی با بیان اینکه نتایج آزمون های بورد تخصصی و فوق تخصص بلافاصله پس از آن اعلام و مصاحبه پذیرفته شدگان در حال انجام است، تصریح کرد: شرکت کنندگان در این آزمون درواقع متخصصان در سراسر کشور هستند که بر این اساس اعلام نتایج آنها از اولویت بیشتری برخوردار بوده تا سریعا برای ارائه خدمات به کار برگردند. 

رییس مرکز سنجش و آموزش پزشکی تعداد پذیرفته شدگان آزمون دستیاری را سه‌هزار و 390 نفر خواند و بیان کرد: باتوجه به تمدید چندباره مهلت انتخاب رشته این آزمون و تراکم کاری آزمون بورد، امیدواریم نتایج آن را تا پایان این هفته اعلام کنیم تا پذیرفته شدگان برای ثبت نام خود اقدام کنند . 

لازم به ذکر است آزمون دستیاری پزشکی ۹ اردیبهشت ماه با رقابت 14 هزار داوطلب برگزار شد که از این تعداد 6 هزار نفر مجاز به انتخاب رشته شدند.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب