اعلام اسامی پذیرفته شدگان کاردانی به کارشناسی ناپیوسته

مشاور عالی سازمان سنجش کشور گفت: روز سه شنبه اسامی پذیرفته شدگان در دوره‌های کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال 95 اعلام می‌شود.

اعلام اسامی پذیرفته شدگان کاردانی به کارشناسی ناپیوسته

مشاور عالی سازمان سنجش کشور گفت: روز سه شنبه اسامی پذیرفته شدگان در دوره های کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال 95 اعلام می شود.

حسین توکلی در گفت و گو با خبرنگار گروه جامعه خبرگزاری میزان گفت: اسامی پذیرفته شدگان در دوره‌های کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال 95 روز سه شنبه 23 شهریور ماه اعلام می شود.

وی افزود: 68 هزار و 806 داوطلب در این دوره ها پذیرفته خواهند شد و قادر خواهند بود دوره کاردانی به کا رشناسی را طی کنند.

مشاور عالی سازمان سنجش کشور با ارائه آماری از تعداد ثبت نام کنندگان در دوره کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال 95 اذعان کرد: برای شرکت در آزمون دوره کاردانی به کارشناسی ناپیوسته، تعداد ۱۰۲ هزار و ۸۱۸ داوطلب ثبت نام کرده اند که از این تعداد ۴۱ هزار و ۵۳۸ نفر زن و ۶۱ هزار و ۲۸۰ نفر مرد هستند.

توکلی در رابطه با وضعیت پذیرفته شدگان در آزمون های مختلف اعم از کارشناسی و کارشناسی ارشد سراسری اظهار کرد: پذیرفته شدگان در آزمون کارشناسی و کارشناسی ارشد در حال حاضر می توانند ثبت نام مشروط خود را انجام دهند و پس از آن دانشگاه ها وضعیت آنها را مورد بررسی قرار داده و از سازمان سنجش در رابطه با وضعیت دانشجو استعلام می گیرند.

وی در خصوص وضعیت دانشجویانی که معدل خود را زمان ثبت نام در سایت سنجش به اشتباه وارد کرده باشند، خاطر نشان کرد: در صورتی که در معدل اعلامی دانشجو با معدل اصلی آن تفاوت زیادی مشاهده شود احتمال عدم پذیرش دانشجو در دانشگاه وجود دارد و پس از بررسی، وضعیت دانشجو مشخص و در رابطه با آن تعیین تکلیف می شود.

مشاور عالی سازمان سنجش کشور تاکید کرد: در صورتی که معدل اعلامی تفاوت چندانی با معدل واقعی نداشته باشد این احتمال وجود دارد که رشته ای که در آن دانشجو پذیرفته شده تغییر کرده و رشته جدیدی برای ثبت نام آن در نظر گرفته شود.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب