اعلام نتایج کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 95

نتایج این آزمون از روز سه شنبه مورخ 23 شهریورماه بر روی وب سایت azmoon.com قرار می‌گیردبه گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی دانشگاه آزاد، فرهاد حسین زاده لطفی معاون آموزشی دانشگاه آزاد گفت: نتایج این آزمون از روز سه شنبه مورخ 23 شهریورماه بر روی وب سایت azmoon.com قرار می‌گیرد.

وی با بیان اینکه ظرفیت‌های پذیرش براساس ممیزی های دقیق و قواعد علمی اعلام می‌شود، تصریح کرد: با توجه به توسعه تحصیلات تکمیلی در سال‌های اخیر در دانشگاه آزاد اسلامی، شانس قبولی در محل موردنظر داوطلبان بسیار بالاست و عدالت آموزشی بومی در دانشگاه آزاد اسلامی محقق شده است.

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی افزود: داوطلبانی که در سایر دانشگاه‌ها نیز پذیرفته شده باشند و نتیجه قبولی آنها در دانشگاه آزاد اعلام شود، با هیچ گونه محدودیتی از حیث ثبت نام مواجه نخواهند بود و می‌توانند با مراجعه به واحد دانشگاهی، ثبت نام نهایی خود را انجام دهند.

وی افزود: انتخاب دانشگاه نیز برای افرادی که اعلام آمادگی کرده‌اند، در نظر گرفته شده است، به این معنا که اگر داوطلبی در هیچ یک از کد رشته محل‌های انتخابی خود حائز نمره لازم نشده باشد، دانشگاه در یک کد رشته محل دیگر که داوطلب در آن حائز نمره قبولی شده، برای وی اعلام قبولی خواهد شد.

منبع :