جلسات پنج‌نفره، کلیدی برای موفقیت

به همین سادگی! همین صحبت‌های ساده و راحت شما باعث می‌شود در این جلسات دقیقاً حرف‌هایی را بشنوید که کلید موفقیت شماست.

جلسات پنج‌نفره، کلیدی برای موفقیت

جلسات پنج‌نفره همان جلسات پیشرفت تحصیلی هستند که هم برای دانش‌آموزانی که مطالعه و برنامه‌ریزی را از تابستان آغاز کرده‌اند و هم برای دانش‌آموزانی که با دستاوردهای این جلسه، کار خود را شروع خواهند کرد بسیار غنی و پربار است.

دانش‌آموز عزیز! شرط مفید بودن این جلسات، شما هستید. مطمئنم که پشتیبان طبق علاقه و تعهدی که به کار خود دارد تمام تجربه‌ی خود را به کار می‌گیرد تا راهکارهای مناسب و مؤثری برای‌تان ارائه دهد اما به یاد داشته باشید که صحبت‌های شما به راهنمایی‌های ایشان جهت می‌دهد. پس اول شما سر صحبت را باز کنید.

کار راحتی است. برای مثال بگویید: «من در تابستان یا حتی سال گذشته درس ریاضی را با یک روش خاص مطالعه کردم و چند تا از 10 تای من 2 تا بیش‌تر شد. حالا به دنبال تکمیل این روش هستم تا امسال عملکرد بهتری داشته باشم.» بعد مرحله به مرحله روش خود را به کمک پشتیبان و حتی اولیا بررسی کنید تا نواقص آن برطرف شود.

برنامه‌ریزی روزانه‌ی خود را خیلی ساده بیان کنید. مثلاً بگویید ساعت 8 صبح از خواب بیدار می‌شوید و بعد از انجام یک‌سری کارها بر اساس برنامه‌ی راهبردی یک کتاب را انتخاب کرده و مطالعه می‌کنید.

به همین سادگی! همین صحبت‌های ساده و راحت شما باعث می‌شود در این جلسات دقیقاً حرف‌هایی را بشنوید که کلید موفقیت شماست.

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب