کتاب خودآموزی و آزمون‌های برنامه‌ای

کتاب خودآموزی کتابی است که نویسنده‌ی آن خود دانش‌آموز است؛ بنابراین هر چه بهتر و دقیق‌تر و کامل‌تر آن را بنویسد نتیجه‌ی بهتری خواهد گرفت.

کتاب خودآموزی و آزمون‌های برنامه‌ای

آزمون‌های کانون آزمون‌های برنامه‌ای هستند. در آزمون‌های برنامه‌ای برخلاف آزمون‌های آزمایشی هدف اصلی این است که دانش‌آموز بتواند با داشتن برنامه برای مطالعه همواره در حال یادگیری باشد و نقاط ضعف خود را برطرف کند.

کتاب خودآموزی کتابی است که نویسنده‌ی آن خود دانش‌آموز است؛ بنابراین هر چه بهتر و دقیق‌تر و کامل‌تر آن را بنویسد نتیجه‌ی بهتری خواهد گرفت. در این کتاب سؤالاتی را که نتوانسته‌اید پاسخ درست بدهید و سؤالات مهم را یادداشت کنید تا بتوانید در آزمون‌های پیش رو و حتی در ایام امتحانات مدرسه نیز آن را مطالعه کنید. نوشتن این کتاب کمک می‌کند تا این اشتباهات را در آزمون‌ها و امتحانات آینده تکرار نکنید و بتوانید یادگیری و بازیابی اطلاعات را به شکل منظم در آزمون‌ها (که مباحث پوششی و در حال تکرار هستند) انجام دهید.

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب