تبدیل عکس به فیلم کوتاه با نرم افزار گوگل

گوگل نسخه 2.0 نرم افزار عکس خود را برای سیستم عامل iOS با قابلیتهای بهتری نسبت به قبل منتشر کرد.

به گزارش ایسنا به نقل از ورج ، با اپلیکیشن موشن استیل(motion still) کاربران توانایی ویرایش و تبدیل عکس‌های زنده سه‌بعدی(Live Photos) به فایل‌های gif و کلیپ‌های ویدئویی را دارند.

لایو فوتو(Live photos) یک ویژگی جالب در تنظیمات دوربین آیفون 6S / 6S Plus است که با متحرک کردن تصاویر به آنها جان می‌بخشد.

لایو فوتو این امکان را فراهم می‌کند که در کنار گرفتن عکس کاربر بتواند کمی فیلم نیز ضبط کند که جان‌بخشی به تصاویر نتیجه این ویژگی است.

 این ویژگی 1.5 ثانیه قبل و 1.5 ثانیه بعد از زدن دکمه شاتر عکس، به ضبط فیلم و صدا می‌پردازد. بنابراین، در کنار تصاویر JPEG ، شما می توانید عکسهای زنده سه‌بعدی داشته باشید.

گوگل برای اولین بار در اوایل سال جاری با ارائه اپلیکیشن Motion Stills قابلیت ویرایش Live Photos  را برای کاربران فراهم کرد.اپلیکیشن Motion Stills  کیفیت عکس‌ها را بهبود بخشیده و قابلیت انجام کارهایی مانند استفاده از فیلترهای مختلف، مسدود کردن پس زمینه، ایجاد تصاویر سینمایی و ایجاد ثبات در تصاویر را فراهم می‌کند.

علاوه بر این، نسخه به روز رسانی شده این برنامه به شما امکان به اشتراک گذاری کلیپ های ویدئویی در یوتیوب را می‌دهد.

منبع :

پشتیبانی و مشاوره انتخاب رشته کنکور 96
در رشته دلخواهتان با چه رتبه ای قبول می شوید ؟
پاسخ به سوالاتی درباره انتخاب رشته دانشگاه آزاد، ظرفیت مازاد ، شهریه ها ، پذیرش صرفا با سوابق تحصیلی دانشگاه آزاد ، نحوه چیدمان رشته ها ، رشته های بدون کنکور و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب