جزئیات ثبت‌نام سال تحصیلی جدید واحد علوم و تحقیقات اعلام شد

معاون آموزشی واحد علوم و تحقیقات به آغاز سال تحصیلی و مجموعه اقدامات پیرامون ثبت نام دانشجویان در حال تحصیل و ورودی‌های جدید در واحد علوم و تحقیقات اشاره کرد و گفت: تقویم آموزشی ....

جزئیات ثبت‌نام سال تحصیلی جدید واحد علوم و تحقیقات اعلام شد

معاون آموزشی واحد علوم و تحقیقات به آغاز سال تحصیلی و مجموعه اقدامات پیرامون ثبت نام دانشجویان در حال تحصیل و ورودی های جدید در واحد علوم و تحقیقات اشاره کرد و گفت: تقویم آموزشی سال تحصلی جدید تنظیم و از طرق مختلف چون درج تقویم آموزشی درسایت واحد، پیامک و اطلاع رسانی در پروفایل دانشجویان اطلاع رسانی شد.

به گزارش خبرگزاری پانا،ساسان بابایی کفاکی معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی این واحد، افزود: جدول زمانبندی انتخاب واحد دانشجویان ورودی سال ۹۴ و ماقبل، در سایت دانشکده های واحد علوم و تحقیقات در دسترس همه دانشجویان و اساتید قرار گرفته است و جدول زمان بندی ثبت نام دانشجویان جدید پس از اعلام نتایج توسط مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه از طریق سایت واحد اطلاع رسانی خواهد شد.

بابایی از برگزاری کارگاه آموزشی جهت کارشناسان و مدیران آموزشی دانشکده های تابعه و برگزاری آزمون آیین نامه آموزشی در واحد علوم و تحقیقات خبر داد و افزود: مدیران گروه های تخصصی این واحد در ایام ثبت نام حضور فعال در دانشکده ها خواهند داشت.

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی واحد علوم و تحقیقات به چگونگی ثبت نام ورودی های جدید در این واحد اشاره کرد و ادامه داد: برای سهولت در امر ثبت نام ورودی های جدید سال تحصیلی ۹۵-۹۶، سامانه ثبت نام اینترنتی تهیه و تدوین و آماده بهره برداری شده است.

وی تصریح کرد: همچنین ستاد ثبت نام حوزه معاونت آموزشی واحد علوم و تحقیقات متشکل از مدیرکل آموزش، مسئولین حوزه ثبت نام، مالی و خدمات ماشینی و... در اتاق ۲۱۶ ساختمان علوم انسانی واحد تشکیل و فعال شده است.

بابایی گفت: برگزاری جلسه با روسای دانشکده های واحد برای تشریح فرایند ثبت نام و انتخاب واحد پذیرفته شدگان و بررسی چالش های موجود، تشکیل ستاد ثبت نام در دانشکده های تابعه با حضور روسا، معاون آموزشی، مدیر امور پژوهشی دانشکده مربوطه، مدیر آموزش، مدیر اداره عمومی و مدیرامور دانشجویی و فرهنگی از دیگر اقدامات صورت گرفته با هدف برنامه ریزی در امر ثبت نام آموزشی ورودی های جدید بوده است.

وی از برگزاری کارگاه آموزشی در خصوص آموزش سامانه ثبت نام اینترنتی برای کارکنان حوزه آموزش و دانشجویی خبر داد و افزود: برگزاری کارگاه آموزشی برای مدیران آموزش در خصوص ثبت نام (اینترنتی / حضوری) و هماهنگی های لازم با مرکز سنجش و پذیرش در خصوص مسائلی همچون ارائه اطلاعات پذیرفته شدگان به واحد، تاریخ اعلام نتایج، اطلاع رسانی به پذیرفته شدگان که جهت ثبت نام به سایت واحد علوم وتحقیقات مراجعه کنند و.. از دیگر اقدامات صورت گرفته برای مدیریت بهینه ثبت نام دانشجویان جدید بوده است.

به گفته معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی واحد علوم و تحقیقات، براساس هماهنگی های صورت گرفته با سازمان مرکزی، تلاش بر آن است در شهریور ماه حضور فیزیکی پذیرفته شدگان به حداقل ممکن رسیده و این مراجعه به ایام شروع کلاس ها و به تدریج و با برنامه زمانی مشخص انجام شود. 

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب