هتلداران استان اردبیل در مقطع کارشناسی دانشجو می‌شوند

با آغاز ثبت نام دوره‌های کارشناسی ناپیوسته دانشگاه جامع- علمی کاربردی، فرصت تحصیل در رشته هتلداری و گردشگری در مرکز آموزش عملی- کاربردی صنایع دستی اردبیل برای متقاضیان این دو رشته فراهم شده است.

هتلداران استان اردبیل در مقطع کارشناسی دانشجو می‌شوند

با آغاز ثبت نام دوره های کارشناسی ناپیوسته دانشگاه جامع- علمی کاربردی، فرصت تحصیل در رشته هتلداری و گردشگری در مرکز آموزش عملی- کاربردی صنایع دستی اردبیل برای متقاضیان این دو رشته فراهم شده است.

به گزارش ایسنا، مهدی جهاندیده رئیس مرکز آموزش علمی- کاربردی صنایع دستی اردبیل با اعلام این خبر گفت: امسال در دو مقطع کاردانی و کارشناسی در دو رشته هتلداری و گردشگری جذب دانشجو خواهیم داشت که با توجه به پتاسیل گردشگر پذیر بودن استان اردبیل در توسعه آموزش های مهارتی صنعت توریسم می تواند تاثیرات بسزایی داشته باشد.

مهدی جهاندیده ادامه داد: پذیرش در دو رشته مدیریت گردشگری و مدیریت هتلداری بدون کنکور و آزمون بوده و متقضایان می‌توانند از طریق سایت سازمان سنجش یا مراجعه حضوری به مرکز آموزش علمی- کاربردی صنایع دستی اردبیل اقدام به ثبت نام نمایند.

 وی  با اشاره به نقش مرکز آموزش علمی- کاربردی صنایع دستی اردبیل در ارائه آموزش های دانشگاهی به فعالان و شاغلان بخش توریسم گفت: در 13 سال گذشته این مرکز با ارائه رشته‌های مرتبط با صنعت توریسم توانسته فارغ التحصیلان خوبی را به بازار کار مرتبط معرفی نماید که تاثیر آنها در مراکز اشتغالشان مشهود و قابل تحسین است.

به گزارش ایسنا، فارغ‌التحصیلان مدیریت هتلداری می‌توانند در زمینه‌های تخصصی صنعت هتلداری مانند واحدهای پذیرایی و اقامتی، مؤسسات ملی و جهانگردی، شرکت‌های حمل و نقل هوایی و دیگر زمینه مرتبط فعالیت کنند.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب
خرید کتاب