اعلام اسامی پذیرفته شدگان کاردانی به کارشناسی 95؛ سه شنبه

سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: اسامی پذیرفته شدگان نهایی دوره کاردانی به کارشناسی ناپیوسته 1395 سه شنبه 23شهریور اعلام می‌شود.

سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: اسامی پذیرفته شدگان نهایی دوره کاردانی به کارشناسی ناپیوسته 1395 سه شنبه 23شهریور اعلام می شود.

به گزارش جام جم آنلاین، حسین توکلی در مصاحبه با خبرگزاری صدا و سیما افزود: اسامی پذیرفته شدگان از طریق پایگاه اینترنتی سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org منتشر می شود.

سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: 68 هزار و 806 نفر در این دوره ها پذیرفته شده اند.

وی افزود: پذیرفته شدگان برای اطلاع از تاریخ و مدارک لازم برای نام نویسی ابتدا باید به پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه و یا موسسه آموزش عالی محل قبولی مراجعه کنند و در صورتیکه دانشگاه یا موسسه آموزش عالی تاریخی را اعلام نکرده باشد، پذیرفته شدگان باید در یکی از روزهای شنبه، یکشنبه و دوشنبه 27، 28 و 29 شهریور با همراه داشتن مدارک به دانشگاه و یا موسسه آموزش عالی محل قبولی مراجعه کنند.

توکلی گفت: همچنین اسامی معرفی شدگان چند برابر ظرفیت رشته نیمه متمرکز فوریت های پزشکی نیز سه شنبه 23 شهریور اعلام می شود.

سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور افزود: این افراد باید براساس اطلاعیه ای که همزمان با انتشار اسامی در سایت اینترنتی یاد شده منتشر می شود برای سایر مراحل گزینش شامل مصاحبه و معاینه اقدام کنند.

منبع :