اعلام اسامی پذیرفته شدگان کاردانی به کارشناسی 95؛ سه شنبه

سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: اسامی پذیرفته شدگان نهایی دوره کاردانی به کارشناسی ناپیوسته 1395 سه شنبه 23شهریور اعلام می‌شود.

اعلام اسامی پذیرفته شدگان کاردانی به کارشناسی 95؛ سه شنبه

سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: اسامی پذیرفته شدگان نهایی دوره کاردانی به کارشناسی ناپیوسته 1395 سه شنبه 23شهریور اعلام می شود.

به گزارش جام جم آنلاین، حسین توکلی در مصاحبه با خبرگزاری صدا و سیما افزود: اسامی پذیرفته شدگان از طریق پایگاه اینترنتی سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org منتشر می شود.

سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: 68 هزار و 806 نفر در این دوره ها پذیرفته شده اند.

وی افزود: پذیرفته شدگان برای اطلاع از تاریخ و مدارک لازم برای نام نویسی ابتدا باید به پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه و یا موسسه آموزش عالی محل قبولی مراجعه کنند و در صورتیکه دانشگاه یا موسسه آموزش عالی تاریخی را اعلام نکرده باشد، پذیرفته شدگان باید در یکی از روزهای شنبه، یکشنبه و دوشنبه 27، 28 و 29 شهریور با همراه داشتن مدارک به دانشگاه و یا موسسه آموزش عالی محل قبولی مراجعه کنند.

توکلی گفت: همچنین اسامی معرفی شدگان چند برابر ظرفیت رشته نیمه متمرکز فوریت های پزشکی نیز سه شنبه 23 شهریور اعلام می شود.

سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور افزود: این افراد باید براساس اطلاعیه ای که همزمان با انتشار اسامی در سایت اینترنتی یاد شده منتشر می شود برای سایر مراحل گزینش شامل مصاحبه و معاینه اقدام کنند.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب