سیزدهمین دوره مسابقه سراسری عملیات حرارتی آغاز به کار کرد

سیزدهمین دوره مسابقات سراسری عملیات حرارتی در دانشگاه زنجان با هدف ارتباط بیشتر صنعت و دانشگاه از امروز آغاز به کار کرد.

سیزدهمین دوره مسابقه سراسری عملیات حرارتی آغاز به کار کرد

سعید سلیمانی، نایب دبیر و نماینده اتحادیه انجمن‌های علمی دانشجویی مهندسی مواد با بیان اینکه ۴۷ تیم جواز حضور در مرحله‌ نهایی این مسابقات را کسب کردند، به خبرنگار مهر گفت: در مرحله‌ نخست، ۸۷ تیم برای شرکت در مسابقات نام‌نویسی کردند که پس از بررسی مدارک ارسالی از سوی تیم‌ها کمیته‌ ثبت نام مسابقات با توجه به قوانین موجود، صلاحیت ۷۰ تیم را برای شرکت در این رویداد علمی مورد تایید قرار داد.

وی افزود: پس از مشخص شدن سوال مسابقه و آغاز مرحله دریافت پروپوزال از تیم‌های شرکت‌کننده، مجموعا ۷۰ طرح در دو بخش آهنی و غیرآهنی به دبیرخانه مسابقات ارسال شد.

به گفته وی در ادامه، کادر داوری مسابقات، به واکاوی علمی طرح‌های دریافتی پرداخته و در پایان ۲۴ تیم در بخش آهنی و ۲۳ تیم در بخش غیرآهنی جواز حضور در مرحله‌ی نهایی مسابقات را به دست آوردند.

به گفته‌ دبیر مسابقات، افزون بر این موارد، در راستای ارتباط هرچه بیشتر دانشگاه با صنعت و نیز استفاده‌ بهتر از فرصت پیش‌آمده، کادر برگزاری مسابقات از دانشگاه زنجان، تصمیم به برپایی یک فضای نمایشگاهی در محل برگزاری مسابقات گرفت.

سلیمانی افزود: این دوره از مسابقات به میزبانی انجمن علمی دانشکده‌ مهندسی مواد و متالورژی دانشگاه زنجان تحت نظر اتحادیه انجمن‌های علمی‌دانشجویی مهندسی مواد کشور از امروز به مدت دو روز با حضور مدعوین بسیاری از چهره‌های علمی و فرهنگی در حال برگزاری است.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب