کمپانی اپل از Apple Watch 2 رونمایی کرد

اپل در این مراسم از نسل دوم ساعت‌های هوشمندش پرده برداشت، و جای تعجب ندارد که آن را Apple Watch 2 نامیده است.

کمپانی اپل از Apple Watch 2 رونمایی کرد

همان طور که می دانید کنفرانس رسمی اپل  آغاز شده است. اپل در این مراسم از نسل دوم ساعت های هوشمندش پرده برداشت، و جای تعجب ندارد که آن را Apple Watch 2 نامیده است.

این دیوایس بسیار شبیه به نسل قبل است، یعنی صفحه چهارگوش قابل سفارشی سازی دارد که معمولاً بیشتر به نمایش ساعت و اعلان ها می پردازد؛ همچنین طول عمر باتری آن یک روز کامل خواهد بود، ضمن اینکه اهرمک چرخان اپل نیز کنار آن جای گرفته که وظیفه اسکرول کردن یا بزرگنمایی را بر عهده دارد.

اما بزرگ ترین تغییر این محصول نسبت به سری قبلی، بدنه ضد آب جدیدی است که گجت مذکور را حتی در ورزش شنا نیز قابل استفاده می سازد.

طبق گفته اهالی کوپرتینو، اپل واچ سری 2 از GPS داخلی برخوردار است که امکان تعیین موقعیت به صورت مستقل را بدون نیاز به تلفن همراه ممکن می نماید، اما تصمیم این کمپانی مبنی بر عدم تعبیه ارتباط سلولی داخل این دستگاه هنوز پابرجاست.

ظاهراً پردازنده به کار رفته داخل نسل دوم ساعت های هوشمند اپل نیز به روز رسانی شده و S2 نام دارد. طبق اظهارات کمپانی مذکور، این پردازنده دو هسته ای تقریباً 50 درصد سریع تر از نسل قبلیست.

با استفاده از این پردازنده قدرتمند، استفاده از اپلیکیشن ها و جابجایی کلی در رابط کاربری گجت مورد بحث سریع و روان تر از قبل خواهد بود، به ویژه با توجه به اینکه بخش بخش نرم افزاری با سیستم عامل watchOS 3 به روز رسانی شده است.


کمپانی اپل از Apple Watch 2 رونمایی کرد


کمپانی اپل از Apple Watch 2 رونمایی کردکمپانی اپل از Apple Watch 2 رونمایی کرداپل و نایک از ساعت Apple Watch Nike+ برای ورزشکاران رونمایی کردند

اپل علاوه بر نسل دوم ساعت هوشمند اپل واچ، از ساعتی به نام Apple Watch Nike+ رونمایی به عمل آورد که در همکاری با کمپانی شهیر نایک توسعه یافته و انحصاراً ورزشکاران حرفه ای را هدف قرار داده است. این ساعت آلومینیومی، از منظر طراحی تفاوت هایی نسبی با مدل استاندارد اپل واچ 2 دارد و به همراه بندی پلاستیکی به دست خریداران خواهد رسید.

اپل می گوید که این ساعت هوشمند، ساخته شده تا «بهترین تجربه ممکن در دویدن» را برای صاحبان خود به ارمغان آورد که مشابه آن را پیش از این ندیده ایم.

apple-iphone-watch-20160907-4446.0-w600

مدل Nike+ از قابلیت های نرم افزاری خاصی بهره می برد و کاربران می توانند با میانبرهای معینی یا به کمک دستیار صوتی سیری، روند دویدن و ورزش را آغاز نمایند. رابط کاربری ساعت هم به گونه ای طراحی شده که حواس ورزشکاران را پرت نخواهد کرد و صرفاً سرعت دویدن و مسافت را به نمایش می گذارد.

علاوه بر این، ساعت اپل واچ نایک پلاس با سرویس Run Club نایک هم سازگاری دارد که اطلاعات مختلفی مانند وضعیت آب و هوا و آخرین فعالیت های دوستان را می توان به کمک آن دریافت کرد. در نهایت باید افزود که ساعت اپل واچ نایک پلاس به همراه 4 بند با رنگ های مختلف عرضه می شود و برای تهیه آن باید مبلغ 369 دلار را بپردازید.

apple-iphone-watch-20160907-4352.0-w600


منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب