دلیل تغییر رنگ موهای مسی, شروع دوباره

لیونل مسی ستاره آرژانتینی تیم بارسلونا دلیل تغییر دادن رنگ موهایش را بیان کرده است.به گزارش خبرنگار حوزه دنیای ورزش گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، به نقل از گل،‌ لیونل مسی از دلیلش برای تغییر دادن رنگ موهایش گفته است. لیونل مسی پس از تعطیلات همه را شگفت زده کرد زیرا این بازیکن رنگ موهایش را کاملا بلوند کرده بود. وی بیان کرده است که دلیل رنگ کردن موهایش ناراحتی ناشی از ناکامی در کوپا آمریکا بوده است.

مسی بیان کرده است :‌"  پس از ناکامی در کوپا آمریکا با تیم ملی آرژانتین ،‌تصمیم گرفتم برای شروع دوباره موهایم را رنگ کنم. پس از آن بازی ها به خودم گفتم که باید از نو شروع کنم و به همین دلیل حتی ظاهرم را نیز تغییر دادم."

لیونل مسی همچنین بیان کرده است که تیاگو فرزند او فوتبالیست نخواهد شد :‌" روز تولد تیاگو به او توپ فوتبال هدیه نمی دهم زیرا او علاقه زیادی به فوتبال ندارد. البته او آغاز به بازی کرده است و امیدوارم که به فوتبال علاقه مند شود."

منبع :

پشتیبانی و مشاوره انتخاب رشته کنکور 96
در رشته دلخواهتان با چه رتبه ای قبول می شوید ؟
پاسخ به سوالاتی درباره پردیس ، ظرفیت مازاد ، شهریه ها ، پذیرش صرفا با سوابق تحصیلی ، نحوه چیدمان رشته ها ، انتخاب رشته دانشگاه آزاد ، رشته های بدون کنکور و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب