مسی : فوتبالم را در نیوول آرانتین به پایان می‌رسانم

لیونل مسی ستاره آرانتینی تیم بارسلونا بیان کرده است که در آینده فوتبالش را در تیم نیوول که تا 13 سالگی در آن توپ می‌زد،‌تمام خواهد کرد.

مسی : فوتبالم را در نیوول آرانتین به پایان می‌رسانمبه گزارش خبرنگار حوزه دنیای ورزش گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، لیونل مسی ستاره آرژانتینی تیم بارسلونا عنوان کرده است که علاقه مند است فصل پایانی فوتبالش را دز نیوول آرژانتین بازی کند.  مسی تا 13 سالگی در تیم نیوول بازی می کرد و سپس این تیم را به مقصد بارسلونا ترک کرد. وی در بارسلونا به یکی از بزرگترین بازیکنان جهان تبدیل شده است و تا به حال پنج مرتبه توپ طلا را از آن خودش کرده است.

لیونل مسی در این رابطه بیان کرده است :‌"‌ روزی به نیوول برمی گردم.نیوول باشگاه محبوب دوران کودکی من است و فصل آخر فوتبالم را در این تیم بازی خواهم کرد. رویای من بازی برای نیوول بود اما اوضاع تغییر کرد و به بارسلونا پیوستم. البته از این انتقال اصلا ناراحت نیستم.  دوست دارم فوتبالم را در آرژانتین و تیم فوتبال نیوول یعنی جایی که در آن رشد و نمو کردم،‌به پایان برسانم."

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب