شهریور، یک ماه مهم

به آخرین ماه تابستان نزدیک می‌شویم؛ ماهی که برای هر دانش‌آموزی بوی مدرسه را یادآوری می‌کند.

شهریور، یک ماه مهم

به آخرین ماه تابستان نزدیک می‌شویم؛ ماهی که برای هر دانش‌آموزی بوی مدرسه را یادآوری می‌کند. این ماه پایان فاز تابستان و انتقال به فاز پاییز را در برنامه‌ی کانون به همراه دارد. در مدارسی که دانش‌آموزان سال تحصیلی خود را از تابستان شروع کرده‌اند در این ماه تعطیل می‌شوند و تعداد زیادی از خانواده‌ها در این ماه به مسافرت می‌روند. این یعنی ممکن است مطالعه‌ی دانش‌آموزان در این ماه کم‌رنگ یا دچار وقفه شود. این‌جاست که دانش‌آموز باید بیش‌تر از همیشه به اصطلاح، خود را به برنامه‌ی کانون «بچسباند». برنامه‌ی کانون همواره پویا و متناسب با زمان، متغیر است. در برنامه‌ی کانون همواره تلاش بر این بوده است که دانش‌آموز از درس خواندن خسته نشود و در عین حال هرگز از درس خواندن دست برندارد؛ چیزی که حتی در ایام نوروز دیده می‌شود. به علاوه برنامه‌ی آزمون در شهریور دوره‌ی گذار خود را طی می‌کند تا به پاییز برسد. در آزمون آخر شهریور مباحثی که در تابستان مطالعه شده‌اند مرور می‌شوند و در اولین آزمون پاییز با تکمیل مباحث، مباحث کل کتاب آزمون گرفته می‌شود. این همان آزمونی است که برای دانش‌آموزان تابستان حکم امتحان نهایی را دارد؛ در حالی که برای دانش‌آموزان پاییز تعیین سطح محسوب می‌شود.

برای این‌که دانش‌آموز تابستانی بتواند از برتری خود و زحمات تابستان استفاده کند نیاز دارد شهریورماه هم‌چنان به روند رو به جلو خود ادامه دهد که این اهمیت دوچندانی را به این ماه می‌دهد.

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب