کدام تغییر را برای ادامه‌ی مسیرتان انتخاب کرده‌اید؟

علاقه نشان دادن به هر چیزی، یکی از عواملی است که انسان را تغییر می‌دهد و باعث پیشرفت او می‌شود؛ یعنی او را وادار می‌کند که در مسیری متفاوت با آن‌چه از پیش برنامه‌ریزی کرده بود، حرکت کند.

کدام تغییر را برای ادامه‌ی مسیرتان انتخاب کرده‌اید؟

علاقه نشان دادن به هر چیزی، یکی از عواملی است که انسان را تغییر می‌دهد و باعث پیشرفت او می‌شود؛ یعنی او را وادار می‌کند که در مسیری متفاوت با آن‌چه از پیش برنامه‌ریزی کرده بود، حرکت کند. دومین پدیده‌ای که موجب تغییر انسان می‌شود و باعث پسرفت می‌شود، ناامیدی است. انتخاب با خود ماست. شاید علاقه، قادر به تغییر سریع انسان شود، ولی ناامیدی، بسیار سریع‌تر عمل کرده و انسان را نابود می‌کند. یادمان باشد که علاقه داشتن در هر کاری باعث پیشرفت و ناامیدی در هر کاری باعث پسرفت می‌شود.

گذر از مشکلات و فرصت هایی که نباید از دست داد؟

همه چیز در زندگی گذرا و موقتی است . هروقت باران بیاید بالاخره بند خواهد آمد . هروقت ضربه می‌خورید ،  بالاخره خوب می‌شوید . بعد از تاریکی همیشه روشناییست . هر روز صبح طلوع خورشید می‌خواهد همین را بگوید اما شما یادتان می‌رود و درعوض فکر می‌کنید که شب همیشه باقی میماند . هیچ‌چیز همیشگی نیست . هر لحظه برای شما شروعی تازه و پایانی تازه است . هر لحظه فرصت جدیدی به شما داده می‌شود . فقط باید از این فرصت بهترین استفاده را بکنید ، این متن حکایت بعضی از دانش آموزان است ، از فرصت‌ها باید استفاده کنید و ناامید نشوید ، فرصت‌ها مانند : شروع از آزمون آزمایشی بعد ، شروع از فردا صبح ، تابستان ، مهرماه ، بهمن ماه و.....شروع کنیم،به مشاور درسی مراجعه کنید تا زودتر بتواند به شما کمک کند.


پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب
در مسیر اخلاص از دین و زندگی چهارم دبیرستان + حل سوالات دامدار آزمون غیر حضوری
  برای شرکت در کلاس کلیک کنید( چهارم دبیرستان)
دبیر : محمد رضایی بقا