برنامه‌ریزی برای درس خواندن در تابستان

قبل از برنامه‌ریزی به یاد داشته باشید که باید برنامه را مطابق توانایی‌ها و شرایط خودتان تنظیم کنید تا در اجرای برنامه دچار مشکل نشوید.

برنامه‌ریزی برای درس خواندن در تابستان

با یک برنامه‌ریزی خوب می‌توانید به‌درستی از وقت خود استفاده کنید. برنامه‌ریزی صرفاً برای درس خواندن و مطالعه نیست بلکه باید در برنامه‌ریزی خود، همه‌ی فعالیت‌های روزانه‌ی خودتان را در نظر بگیرید؛ به ویژه در فصل تابستان که قصد دارید در کنار تفریح و برنامه‌های تابستان، مقداری هم مطالعه‌ی درسی داشته باشید تا از تابستان خود به بهترین شکل استفاده کرده باشید. باید کارهای خود را اولویت‌بندی کنید و برای انجام هر یک از آن‌ها از جمله درس خواندن، وقت تعیین کنید.

قبل از برنامه‌ریزی به یاد داشته باشید که باید برنامه را مطابق توانایی‌ها و شرایط خودتان تنظیم کنید تا در اجرای برنامه دچار مشکل نشوید. سعی کنید هر کار را در وقتی که تعیین کرده‌اید انجام دهید و به برنامه‌ی خود پایبند باشید. بهترین ناظر بر اجرای برنامه، خودتان هستید.

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب