برنامه‌ریزی برای درس خواندن در تابستان

قبل از برنامه‌ریزی به یاد داشته باشید که باید برنامه را مطابق توانایی‌ها و شرایط خودتان تنظیم کنید تا در اجرای برنامه دچار مشکل نشوید.

با یک برنامه‌ریزی خوب می‌توانید به‌درستی از وقت خود استفاده کنید. برنامه‌ریزی صرفاً برای درس خواندن و مطالعه نیست بلکه باید در برنامه‌ریزی خود، همه‌ی فعالیت‌های روزانه‌ی خودتان را در نظر بگیرید؛ به ویژه در فصل تابستان که قصد دارید در کنار تفریح و برنامه‌های تابستان، مقداری هم مطالعه‌ی درسی داشته باشید تا از تابستان خود به بهترین شکل استفاده کرده باشید. باید کارهای خود را اولویت‌بندی کنید و برای انجام هر یک از آن‌ها از جمله درس خواندن، وقت تعیین کنید.

قبل از برنامه‌ریزی به یاد داشته باشید که باید برنامه را مطابق توانایی‌ها و شرایط خودتان تنظیم کنید تا در اجرای برنامه دچار مشکل نشوید. سعی کنید هر کار را در وقتی که تعیین کرده‌اید انجام دهید و به برنامه‌ی خود پایبند باشید. بهترین ناظر بر اجرای برنامه، خودتان هستید.

پشتیبانی و مشاوره انتخاب رشته کنکور 96
در رشته دلخواهتان با چه رتبه ای قبول می شوید ؟
پاسخ به سوالاتی درباره انتخاب رشته دانشگاه آزاد، ظرفیت مازاد ، شهریه ها ، پذیرش صرفا با سوابق تحصیلی دانشگاه آزاد ، نحوه چیدمان رشته ها ، رشته های بدون کنکور و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب