برنامه‌ی راهبردی و ایستگاه جبرانی

چون هر دو هفته یک‌بار آزمون می‌دهی، اشکالاتت را چه در برنامه‌ریزی و چه در درس‌ها برای مدت طولانی تکرار نمی‌کنی بلکه سریع آن‌ها را رفع می‌کنی.

برنامه‌ی راهبردی و ایستگاه جبرانی

همه‌ی ما انسان‌ها در زندگی طرح‌ها و نقشه‌هایی داریم که دوست داریم به همه‌ی آن‌ها برسیم؛ اما از آن‌جا که شرایط زندگی همیشه قابل پیش‌بینی نیست ممکن است به همه‌ی اهدافمان در زمان مورد انتظار نرسیم. آیا ما در چنین مواردی از زندگی یا اهدافمان دست می‌کشیم؟ مسلماً خیر.

در زمان تحصیل هم یک دانش‌آموز کنکوری ممکن است بارها برنامه‌ای را در نظر بگیرد ولی به تمام آن نرسد. حتی ممکن است به دلیل سهل‌انگاری‌های خودش به برنامه نرسد ولی آیا این پایان کار است؟

خیر! برنامه‌ی راهبردی کانون خیلی بخشنده است؛ یعنی اگر نرسیدی، تنبلی کردی و به هر دلیلی نتوانستی آن مبحث را بخوانی می‌توانی در جایی به نام ایستگاه جبرانی که در پایان هر پروژه است یا حتی در دوران طلایی نوروز بخش زیادی از آن را جبران کنی.

چون هر دو هفته یک‌بار آزمون می‌دهی، اشکالاتت را چه در برنامه‌ریزی و چه در درس‌ها برای مدت‌ طولانی تکرار نمی‌کنی بلکه سریع آن‌ها را رفع می‌کنی.

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب