الان بهترین فرصت برای تغییر

مثبت‌اندیشی برای رسیدن به یک هدف بزرگ، الگویی را برای موفقیت در ضمیر ناخودآگاه شما ایجاد می‌کند؛ پس به صورت خودکار برای رسیدن به موفقیت باورهای مثبت را در ذهن خود ترسیم کنید.

الان بهترین فرصت برای تغییر

مثبت‌اندیشی برای رسیدن به یک هدف بزرگ، الگویی را برای موفقیت در ضمیر ناخودآگاه شما ایجاد می‌کند؛ پس به صورت خودکار برای رسیدن به موفقیت باورهای مثبت را در ذهن خود ترسیم کنید.

تصویرسازی ذهنی یعنی اندیشیدن به یک موضوع خاص. درواقع وقتی به چیزی فکر می‌کنیم تصویری از آن را در ذهن می‌سازیم و درک مفهوم بدون تصویر ذهنی از آن، صورت نمی‌گیرد.

هدف بزرگ خود را در ذهن ترسیم کرده و برای رسیدن به آن برنامه‌ریزی کنید تا در تابستان در هر آزمون بخشی از تصویر ذهنی خود را عملی کنید.

هر چه مثبت‌اندیش‌تر باشید و برای هدفتان تلاش بیش‌تری انجام دهید بیش‌تر می‌توانید موفقیت را نقاشی کنید.

برای نقاشی کردن نیاز به ابزاری دارید. ابزار کار شما قدم‌هایی است ک در این مسیر برمی‌دارید.

راز موفقیت و رسیدن به هدف، انجام دادن کارهای عجیب و غریب نیست، بلکه شناخت خود و شناسایی نقاط مثبت و پایداری است که در هر آزمون به آن دست می‌یابید.

راز موفقیت شما در تغییر روش و عادت‌های کوچک نهفته است. حتییک تغییر کوچک می‌تواند اثر قابل توجهی داشته باشد تا وضعیت مطلوب حاصل شود.

برای رسیدن به وضعیت مطلوب لازم است سه عامل مهیا باشد:

اول «خواستن» تغییر؛ یعنی بخواهید که تغییر کنید.

دوم دانستن «چگونگی»تغییر.

سوم برای ایجاد تغییر به خود «فرصت» تغییر بدهید.

خواستن تغییر: خواستن باید آگاهانه، واضح و شفاف صورت گیرد. این مهم زمانی اتفاق می‌افتد که در چندین هفته کارهای خود را زیر نظر داشته باشید تا بتوانید نقاط مثبت و ضعف خود را شناسایی کنید. داشتن دفتر برنامه‌ریزی برای تغییر کردن، ضروری و لازم است؛ زیرا تنها ابزاری است که می‌تواند کارهای شما را واضح و شفاف کند.

دانستن چگونگی تغییر: تغییر زمانی حاصل می‌شود که روش مطالعه‌ی هر درس خود را شناسایی کنید. ابتدا از نقاط پایدار و مثبت خود شروع کنید.

ایجاد تغییر با دادن فرصت به خود: زمانی حاصل می‌شود که بخواهید و برای آن تلاش کنید. معمولاً ایجاد چند تغییر جزئی و کوچک در برنامه‌ی روزانه‌تان، روحیه‌تان را از این رو به آن رو می‌کند.

الان بهترین فرصت برای تغییر است.

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب