نگاهی دیگر به کتاب خودآموزی

راننده‌های تاکسی معمولاً در مسیرشان از بهترین قسمت هر معبر تردد می­کنند.

نگاهی دیگر به کتاب خودآموزی

راننده‌های تاکسی معمولاً در مسیرشان از بهترین قسمت هر معبر تردد می­کنند. آن‌ها با توجه به این‌که هر مسیر را بارها طی کرده‌اند، تمام دست‌انداز‌ها و موانع راه را می‌دانند و هر بار که مجدداً از آن‌جا عبور می‌کنند خودرو آن‌ها با کم‌ترین آسیب مواجه می‌شود. هیچ کدام از این راننده‌ها از روز اول این تبحر را نداشتند بلکه با شناسایی موانع، دیگر در دام آن‌ها نمی­افتند.

انتظار ما از دانش‌آموزان نیز همین است که نقص‌های مطالعاتی‌شان را شناسایی کرده و آن‌ها را بررسی کنند. بهترین ابزار برای انجام این کار، کتاب خودآموزی است. تکمیل کتاب خودآموزی باعث می­شود نقایص یادگیری، اشتباهات و سؤال‌هایی را که از نظر شما مهم هستند در یک جا گردآوری کنید و نکته‌ی آن‌ها را نیز به خاطر بسپارید. در این صورت با مواجهه با سؤال مشابه، عملکرد مثبتی از خود به نمایش می‌گذارید.

از طرف دیگر با رسیدن به ایستگاه آزمون جمع‌بندی، جزوه‌ی کاملی از اشتباهات‌تان دارید که بسیار قدرتمند است و اگر بار دیگر با پرتگاه‌های مسیر روبه‌رو شوید با مرور آن‌ها نجات خواهید یافت.

به خاطر داشته باشید که نوشتن نکته‌ی هر تست در کتاب خودآموزی می­تواند به عنوان یک درس‌نامه‌ی عمل کند. رسالت کتاب خودآموزی نیز همان‌ طور که از اسمش پیداست، همین است.

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب