نقش تخصصی پشتیبان در انتخاب واحد

یکی از مهم‌ترین مواردی که پشتیبان تسلط مطلوبی بر آن دارد بازه‌های ترازی دانش‌آموزان و انتخاب‌های تابستانی سال‌های گذشته‌ی آن‌ها و میزان موفقیت این انتخاب‌هاست.

نقش تخصصی پشتیبان در انتخاب واحد

پشتیبان‌ها اولین مرجع دریافت اطلاعات برنامه‌ای هستند و در ابتدای تابستان اطلاعات مهمی نظیر گروه‌بندی زوج‌درس‌ها، نوع پیشروی آزمون‌ها، اجزای سازنده‌ی پروژه‌ی تابستان، استاندارد تعادل مطالعاتی بین نگاه به گذشته و آینده و... را در اختیارتان می‌گذارند. اولین و مهم‌ترین نقش پشتیبان در جهت‌دهی به برنامه‌ی مطالعه‌ی شما در تابستان، نوع برقراری تعادل در مطالعه‌ی درس‌های سال تحصیلی قبل (نگاه به گذشته) و پیش‌خوانی درس‌های سال بعد (نگاه به آینده) است. باید به نقش پشتیبان و مشاور در انتخاب واحد نگاهی تخصصی داشته باشیم.

یکی از مهم‌ترین مواردی که پشتیبان تسلط مطلوبی بر آن دارد بازه‌های ترازی دانش‌آموزان و انتخاب‌های تابستانی سال‌های گذشته‌ی آن‌ها و میزان موفقیت این انتخاب‌هاست. استفاده از این تجربه می‌تواند تأثیر مهمی بر تصمیم‌گیری تابستانی در بخش انتخاب واحد داشته باشد. عامل دیگر برقراری هماهنگی بین پیشروی درس‌های در حال تدریس در آموزشگاه با آزمون‌های کانون است که تحلیل فنی پشتیبان می‌تواند در انتخاب درس‌ها کار دانش‌آموز را ساده‌تر و باکیفیت‌تر کند.

آشنا شدن با زوج‌درس‌ها و پیشروی آزمون‌ها و منابع تابستانی مقدمه‌های مهم موفقیت در تابستان است که توسط پشتیبان‌های سخت‌کوش با آن‌ها آشنا می‌شوید؛ اما نکته‌ی مهمی که می‌تواند به بهترین شکل به موفقیت تابستانی دانش‌آموزان منجر شود، استفاده از تجربیات پشتیبان برای شخصی‌سازی برنامه‌ی راهبردی در تابستان بر اساس شرایط شخصی آن‌هاست.

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب