دفتر برنامه‌ریزی در آغاز راه

فرایند سرنوشت‌ساز یک سال تحصیلی جدید به‌تازگی آغاز شده است. دفتر برنامه‌ریزی، یکی از مهم‌ترین ابزار‌های برنامه‌ای کانون است.

دفتر برنامه‌ریزی در آغاز راه

فرایند سرنوشت‌ساز یک سال تحصیلی جدید به‌تازگی آغاز شده است. دفتر برنامه‌ریزی، یکی از مهم‌ترین ابزار‌های برنامه‌ای کانون است و می‌خواهیم بدانیم نقش آن در این شروع چیست و چگونه می‌توانیم این جایگاه را ارتقا دهیم.

کاربری هیچ کدام از بخش‌های دفتر برنامه‌ریزی در طول پروژه‌ی تابستان، تفاوتی با کاربری آن در طول سایر پروژه‌ها ندارد. صفحات ارزیابی و تصمیم‌گیری، صفحات ثبت عملکرد روزانه، بخش‌های ثبت عملکرد‌های مثبت و منفی در طول هفته، ثبت تصمیمات راهبردی، صفحه‌ی 182 و سایر بخش‌های این ابزار برنامه‌ریزی جذاب، در طول تابستان نیز جهت‌دهنده‌ی بسیار خوبی برای فعالیت‌های شماست.

عامل تمایز دانش‌آموزان در تابستان، تفاوت در نگاه به آینده و انتخاب واحد آن است که ممکن است برای تمام دانش‌آموزان در یک کلاس درس متفاوت باشد. دفتر برنامه‌ریزی و ستون‌های آن بهترین جایی است که می‌توانید برنامه‌ی مطالعات و بازیابی مطالعات خود را ثبت کنید.

استفاده از دفتر برنامه‌ریزی با هدف مدیریت مطالعه در طول سال صورت می‌گیرد و منطقی نیست که تلاش‌های مهمی مانند آن‌چه در طول پروژه‌ی تابستان پشت سر می‌گذارید، بدون ثبت و ضبط شدن باقی بماند. نوشتن ساعت مطالعه‌ی هفتگی درس‌های نگاه به آینده در تابستان، کار مثبت تابستانی شما با استفاده از دفتر برنامه‌ریزی خواهد بود.

بخش مهمی از برنامه‌ریزی‌های تکمیلی سال تحصیلی، مبتنی بر عملکرد‌های گذشته‌ی شماست. به زمانی فکر کنید که «فعالیت‌های پیشِ رو» در تابستان تبدیل به «فعالیت‌های گذشته» شده است. برنامه‌ریزی‌های تکمیلی نیاز به آگاهی دقیق از آن‌چه پشت سر گذاشته‌اید دارد. تابستان امسال می‌تواند نقش خود را با موفقیت در برنامه‌ریزی‌های تکمیلی سال تحصیلی ایفا کند.

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب