انتخاب واحد همگام با پشتیبان

محوری‌ترین نقش در تصمیم‌گیری‌های تحصیلی بر عهده‌ی خودتان است و این نکته دلیلی بر محوری بودن نقش تلاشِ شخصی خودتان در مسیر موفقیت است.

انتخاب واحد همگام با پشتیبان

محوری‌ترین نقش در تصمیم‌گیری‌های تحصیلی بر عهده‌ی خودتان است و این نکته دلیلی بر محوری بودن نقش تلاشِ شخصی خودتان در مسیر موفقیت است؛ ولی آیا با در نظر گرفتن نقش فردِ اول شخص داستان، معیار‌های تأثیرگذار دیگری برای این انتخاب وجود ندارند؟ پاسخ، منفی است. ناظر‌های بیرونیِ روند تحصیلی شما نقش‌های محوریِ مهمی در تصمیم‌گیری‌ها دارند. نظرات و تحلیل‌های این افراد همیشه معیار خوبی برای «فرادید» است؛ نکات مهمی که نتیجه‌ای جز بهتر شدن انتخاب‌های‌تان ندارد. همراهی اولیا نویدبخش پیشرفت و شکوفایی است.

پشتیبان‌ها اولین مرجع دریافت اطلاعات برنامه‌ای شماست و در ابتدای تابستان اطلاعات مهمی مانند گروه‌بندی زوج‌درس‌ها، نوع پیشروی آزمون‌ها، اجزای سازنده‌ی پروژه‌ی تابستان، استاندارد تعادل مطالعاتی بین نگاه به گذشته  و آینده و... را در اختیارتان می‌گذارد تا شرایط برای تصمیم‌گیری تابستانی مهیا شود. گام بعدی آشنایی شما با نحوه‌ی انتخاب درس‌ها و ثبت آن‌هاست که در این بخش نیز باید همگامیِ خوبی با پشتیبان‌های سخت‌کوش‌تان داشته باشید.

اولین و مهم‌ترین نقش پشتیبان در جهت‌دهی به برنامه‌ی مطالعه‌ی شما در تابستان، نوع برقراری تعادل در مطالعه‌ی درس‌های سال تحصیلی قبل (نگاه به گذشته) و پیش‌خوانی درس‌های سال بعد (نگاه به آینده) است. باید شاخص‌های فردیِ انتخاب واحد با پشتیبان در میان گذاشته شود تا در ادامه، مشاور شما با بررسی شرایط درس‌ها در سالِ گذشته و عملکرد شما در چند آزمون ابتدایی از جمله آزمونِ مهم تعیین سطح، راهکار و پیشنهاد‌های مهمِ برقراری تعادل مطالعاتی را به شما ارائه کند.

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب