انتخاب واحد همگام با اولیا

انتخاب واحد هم مانند انتخاب رشته‌ی تحصیلی و انتخاب رشته‌ی دانشگاهی، مقطعی از زندگی تحصیلی شماست.

انتخاب واحد هم مانند انتخاب رشته‌ی تحصیلی و انتخاب رشته‌ی دانشگاهی، مقطعی از زندگی‌ تحصیلی شماست. هر انتخابی که به روند تحصیلی مرتبط باشد انتخاب مهمی است. محوری‌ترین نقش در تصمیم‌گیری‌های تحصیلی بر عهده‌ی خودتان است و نشان می دهد نقش تلاشِ شخصی خودتان نقش بسزایی خواهد داشت؛ ولی آیا با در نظر گرفتن نقش فردِ اول شخص داستان، معیار‌های تأثیرگذار دیگری برای این انتخاب وجود ندارند؟ پاسخ، منفی است.

ناظر‌های بیرونیِ روند تحصیلی شما نقش‌های محوریِ مهمی در تصمیم‌گیری‌ها دارند. نظرات و تحلیل‌های این افراد همیشه معیار خوبی برای «فرادید» است؛ نکات مهمی که نتیجه‌ای جز بهتر شدن انتخاب‌های‌تان ندارد. همراهی اولیا نویدبخش پیشرفت و شکوفایی است. در بحث انتخاب واحد تابستان که یکی از مهم‌ترین بحث‌های پروژه‌ی تابستان است مثل همیشه می‌توانیم روی حمایت و همراهی اولیا حساب کنیم.

  • بحث و تبادل نظر در مورد کلاس‌هایی که در تابستان در آن‌ها شرکت خواهید کرد.

  • کتاب‌ها و منابعی که برای پیش‌خوانی‌ها تهیه خواهید کرد.

  • هماهنگی مطالعه با برنامه‌ی راهبردی و نحوه‌ی شرکت در آزمون‌ها

  • منطبق بودن انتخاب‌های اولیه با شرایط تشریحی سال‌های تحصیلی قبل

بحث و بررسی این موارد در جمع گرم خانواده می‌تواند جهت‌گیری انتخاب‌های تابستانی را به سمت بالاترین کاراییِ فردی ببرد. والدین دلسوز شما اشراف کاملی بر روند تحصیلی شما از آغاز تا کنون دارند. تحلیل کردن انتخاب‌های فردی با معیار‌های اولیا می‌تواند کیفیت تصمیم‌گیری‌ها را به بهترین شکل ارتقا دهد.

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

در بین قبولی هایم کدام رشته را انتخاب کنم ؟
تغییر رشته دادن در یک دانشگاه چه ضوابطی دارد؟

باسخ به سوالات شما در زمینه تکمیل ظرفیت ، انتخاب نوع دانشگاه (سراسری ، آزاد ، پردیس ، غیرانتفاعی ) ، انتقالی و مهمان ، رزرو دانشگاه ، کارنامه سبز و ....

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون کد
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب