استقرار واحدهای دانشگاه آزاد در منطقه 14

شهردار منطقه 14 از استقرار 28 واحد دانشگاه آزاد در اراضی منطقه 14 خبر داد.

استقرار واحدهای دانشگاه آزاد در منطقه 14

شهردار منطقه 14 از استقرار 28 واحد دانشگاه آزاد در اراضی منطقه 14 خبر داد.

به گزارش ایسنا، حمیدی شهردار منطقه 14 امروز با حضور در صحن علنی شورای شهر تهران و پس از ارائه گزارش توسط دبیر دبیران شورایاری منطقه 14 گفت: به زودی 80 پروژه منطقه 14 به ارزش 300 میلیارد تومان توسط شهردار تهران و به طور همزمان مورد بهره برداری قرار می‌گیرد.

وی با بیان اینکه یکی از معضلات منطقه 14، وجود 15 هکتار از اراضی بی دفاع مجاور دانشگاه آزاد واحد تهران جنوب بود، گفت: پرونده این اراضی در کمیسیون ماده پنج مطرح است و قرار شده که دانشگاه آزاد 28 واحد خود را در این اراضی مستقر کند.

وی با بیان اینکه متاسفانه 29 معارض در پروژه تکمیل خط شش و هفت مترو تهران وجود دارد، تصریح کرد: با اینکه 140 میلیارد تومان برای تملک اراضی اختصاص داده‌ایم اما برای پیشرفت بیشتر کار ، نیازمند حمایت بیشتر شورای شهر هستیم.

شهردار منطقه 14 با بیان اینکه این منطقه رتبه پنجم بافت فرسوده را به خود اختصاص داده است گفت: متاسفانه منطقه 14 به جز راسته خیابان پیروزی دیگر مکان تجاری که بخواهد از آن درآمدزایی کند نداشت و با کمک معاون شهرسازی توانستیم هفت الی هشت محور خوب دیگر از جمله نبرد، زمزم و ... را نیز تجاری کنیم.

وی افزود: احیای دروازه دولاب یک پروژه ملی و تاریخی است که شهرداری می‌تواند تنها نسبت به تأمین زیرساخت‌ها اقدام کند و باید سایر دستگاه‌ها نیز از جمله میراث فرهنگی وارد شوند.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب
خرید کتاب